اتوبار و باربری مجیدیه

 شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

خدمات اصلی باربری مجیدیه

بسته بندی تخصصی با استفاده از بهترین و باکیفیتترین مواد با تناسب با نوع اثاثیه و وسایل در کنار دقت و تخصص بالا در باربری مجیدیه.

چیدمان درست و دقت در انتخاب نوع وسیله نقلیه.

تسریع زمانی در جابه جایی و حمل ونقل اسباب و اثاثیه منزل شما.

استفاده از جدیدترین روش ها برای اثاث کشی اعم از انتخاب بسته بندی و نوع وسیله حمل و نقل تا روش های انجام کار.

تکنیک های اسباب کشی باربری مجیدیه

کارتن ها و وسایل مرتبط با هم و وسایل هر اتاق را در کنار هم بسته بندی می کنیم تا هنگام باز کردن بسته ها در خانه جدید بتوانید سریع و راحت تر آنها را بچینید. به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه صدمه ای برای وسایل شکستنی از روزنامه های باطله یا پلاستیک هاي حباب دار در این مرحله استفاده میکنیم.

نوشتن روی کارتن ها

بعد از اتمام جمع آوری وسایل با ماژیک فهرست وسایل و اینکه متعلق به کدام قسمت منزل هستند را روی کارتن مرقوم میکینم. به این ترتیب هر یک از جعبه ها به محض انتقال به مکان جدید، در محل خود قرار می گیرند. باربری مجیدیه در صورتی که اجناس داخل کارتن شکستنی بود با ماژیک قرمز، کلمه شکستنی را روی آن می نویسیم تا هنگام حمل آنها احتیاط بیشتری صورت بگیرد.

باربری مجیدیه

جابه جایی مدارک و اشیای گرانقیمت

برای اینکه در زمان جابه جایی و بعد از آن به مشکل برنخورید، بهتر است سوابق تحصیلی مدرسه، سندها، شناسنامه ها، مدارک پزشکی و کل مدارک مهم تان را منظم و آنها را از قبل جمع آوری کنید. باربری تهران همین طور وسایلی مثل طلا و جواهر را مانند مدارک باید خودتان حمل کنید. به هیچ وجه اين وسايل را در کارتن ها بسته بندی نکنید. حتما آنها را قبل از اسباب کشی به منزل یکی از نزدیکان تان برده تا پروسه اسباب کشی به پایان برسد.

وسایلی که اتصالات خاصی دارند

بعضی از وسایل مانند قاب ها یا آینه ها با پیچ یا وسایل خاصی آویزان شده اند كه هنگام جابه جایی ممکن است اتصالات کنده شوند یا در اين میان گم شوند. باربری بنابرین قبلا آنها را جدا کنید و داخل کیسه نایلوني بسته بندی کرده و روی وسیله بچسبانید یا جداگانه با برچسبی که روی آن اسم وسیله را نوشته اید، بسته بندی کنید.

 جابه جایی وسایل بزرگ و حساس

وسایل بزرگ تر مثل یخچال و گاز یا لوازم صوتی و تصویری را حتما در داخل جعبه های خودشان قرار می دهیم. تا بر اثر جابه جایی آسیب نبینند. مبلمان به ویژه آنهایی که روشن تر هستند را با پارچه های بزرگ و مخصوص می پوشانیم.