باربری مجیدیه
» باربری تهران » اتوبار و باربری مجیدیه ، تجربه یک اسباب کشی آسان

اتوبار و باربری مجیدیه ، تجربه یک اسباب کشی آسان

باربری مجیدیه یکی از معتبرترین باربری های تهران است که اسباب کشی در محدوده باربری را با کیفیت عالی به تهرانی های عزیز ارائه می دهد. پرسنل خبره مرکز حمل و نقل اثاثیه مجیدیه با به کار بردن روش های نوین حمل اثاثیه منزل در زمان بارگیری و تخلیه بار کامیون و به کار بردن مواد بسته بندی صنعتی و آشنایی با روش های نوین و علمی بسته بندی خدمات ارزنده و بسیار با کیفیت در زمینه باربری ارائه می دهند. با ما همراه باشید و مرکز اساباب کشی مجیدیه را بهتر بشناسید.

اسباب کشی در محدوده باربری مجیدیه

ارائه خدمات با کیفیت اسباب کشی در محدوده باربری اثاثیه مجیدیه را عوامل متخصص و کارآزموده این باربری با استفاده از کامیون های حمل بار در جاده های درون شهری  و بین شهری تهران با دقت و سرعت مناسب و بهینه انجام می دهند. همه همشهریان تهرانی می توانند ؛ خدمات اسباب کشی در محدوده باربری مجیدیه به صورت عالی و با کیفیت  در بهترین زمان ممکن دریافت نمایند. قیمت باربری و هزینه حمل بار مناسب و به صرفه ، بسته بندی در منزل اثاثیه به صورت دقیق و درست و انتقال صحیح و به موقع آن خدماتی است که در مرکز اساباب کشی مجیدیه برای تحقق آن تلاش صادقانه و مستمر صورت می گیرد.

باربری مجیدیه

پرسنل با اخلاق و متخصص اتوبار مجیدیه

برای این که کار اسباب کشی در محدوده باربری مجیدیه با سرعت و دقت عالی انجام شود و رضایت مشتری حاصل شود ، در این باربری همه پرسنل از کارگران حمل بار در باربری تا راننده ها ، مدیر و مشاور همه دانش و تخصص کار خود را دریافت کرده و به صورت بسیار تخصصی و اصولی با سرعت کار اسباب کشی در این باربری انجام می شود.

اخلاق زیبا و رفتار پسندیده پرسنل زبانزد است و این افراد توانسته اند با رفتار پسندیده و ارائه خدمات با کیفیت اعتماد مشتری را کسب نمایند. هر روز بر تعداد مشتریان این اتوبار افزوده می شود و مردم با اعتماد کامل و رضایت ۱۰۰% کار اسباب کشی در محدوده اتوبار مجیدیه را به این اتوبار معتبر می سپارند.

قیمت مرکز حمل و نقل اثاثیه مجیدیه

در مرکز اسباب کشی مجیدیه هدف بر این است که قیمت باربری منصفانه در نظر گرفته شود. در این اتوبار هزینه ای که از مشتری دریافت می شود ، در ازای خدمات با کیفیت اسباب کشی در محدوده باربری مناسب است  و به هیچ عنوان هزینه اضافه از کسی دریافت نمی شود. مدیر این اتوبار قصد دارد با این راهکار مناسب (ارائه خدمات با کیفیت ، در ازای قیمت باربری مناسب) به تعداد مشتری بیشتر دسترسی داشته باشد. چرا که مشتری بیشتر اعتبار و درآمد بالاتری برای موسسه و بنگاه او در پی خواهد داشت.

همشهری های تهرانی بابت قیمت باربری نگران نیستند و با اختیار و رضایت کامل کار اسباب کشی در محدوده مرکز اسباب کشی مجیدیه را به عوامل متخصص این باربری می سپارند.

کامیون حمل بار در اتوبار مجیدیه

در این اتوبار کامیون های بزرگ و کوچک حمل بار در مدل و نوع های گوناگون مجهز و ساده و کوچک و بزرگ تدارک دیده شده است. کامیون های حمل بار در جاده های درون شهری و بین شهری ، خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را با سرعت و دقت فراوان ارائه می دهند.

راننده های این کامیون ها آشنایی کامل با نقشه و جغرافیای تهران دارند و خدمات حمل بار در تهران و حومه را در جاده های خلوت و آرام ارائه می دهند. این افراد از مسیرهای پرتردد و شلوغ که موجب سر در گمی و صرف زمان زیاد می شود ، برای همین راننده های این اتوبار از تردد در این مسیرها پرهیز می کنند.

حمل اثاثیه منزل در اتوبار مجیدیه

چگونگی حمل اثاثیه منزل در زمان بارگیری کامیون و همچنین حمل آن در زمان تخلیه بار کامیون و منتقل نمودن لوازم  به محل اصلی و منزل تازه ، روش و اصول خاص خود را دارد. پرسنل ماهر مرکز اساباب کشی مجیدیه با دانش ، اصول و فنون صحیح حمل لوازم در مراحل مختلف آشنایی دارند. پرسنل فوق تلاش می کنند ، بار و اثاثیه مشتری را صحیح  و سالم به مقصد منتقل نمایند و از آسیب دیدگی لوازم پرهیز نمایند.

 این افراد کالای سنگین و بزرگ و جاگیر و حساس را با مهارت کامل از راه روهای مارپیچی ، مسیرهای طولانی و دالان های تنگ و باریک لوازم را با دقت و سرعت و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی و خط و خش جا به جا می کنند. پرسنل متخصص باربری این مرحله ای حساس در فرآیند اسباب کشی در محدوده باربری را با دقت و با رعایت اصول و نکات ایمنی به پایان می رسانند.

بسته بندی وسایل در منزل توسط کارگران اتوبار مجیدیه

شروع کار اسباب کشی در باربری از مرحله بسته بندی در منزل اثاثیه شروع می شود. در اتوبار مجیدیه کارگران با روش های صحیح بسته بندی وسایل در منزل آشنا هستند و با مراجعه به منزل مشتری کار بسته بندی در منزل را با دقت و سرعت زیاد و با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی موجود در اتوبار به پایان می رسانند.

این افراد با استفاده از مواد بسته بندی مدرن صنعتی کار بسته بندی همه لوازم را انجام می دهند. مبلمان ، یخچال و همه لوازم سنگین در این اتوبار با استفاده از سلفون های محکم و نازک باندپیچی می کنند. بسته بندی در این باربری به دقت و سرعت نیاز دارد و پرسنل موجود با این دانش آشنا هستند و خدمات بسته بندی را بسیار با دقت ارائه می دهند.

تماس با مرکز حمل و نقل اثاثیه مجیدیه

برای برقراری ارتباط با عوامل مرکز حمل و نقل اثاثیه مجیدیه و استفاده از خدمات ارزنده این اتوبار می توانید از طریق شماره های پایین با دفتر باربری و مشاوران آن تماس بگیرید و سفارش خود را صادر نمایید. پس از برقراری تماس و دریافت مشاوره از مشاوران متخصص این اتوبار ، عوامل باربری برای انتقال اثاثیه و ارائه خدمات با کیفیت به محل بار مشتری عزیمت می کنند و در بسته بندی و بارگیری لوازم مشغول به فعالیت می شوند. برای تماس با این باربری کافی است با یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید.

 شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

خدمات اصلی باربری مجیدیه

بسته بندی تخصصی با استفاده از بهترین و باکیفیتترین مواد با تناسب با نوع اثاثیه و وسایل در کنار دقت و تخصص بالا در باربری مجیدیه.

چیدمان درست و دقت در انتخاب نوع وسیله نقلیه.

تسریع زمانی در جابه جایی و حمل ونقل اسباب و اثاثیه منزل شما.

استفاده از جدیدترین روش ها برای اثاث کشی اعم از انتخاب بسته بندی و نوع وسیله حمل و نقل تا روش های انجام کار.

تکنیک های اسباب کشی باربری مجیدیه

کارتن ها و وسایل مرتبط با هم و وسایل هر اتاق را در کنار هم بسته بندی می کنیم تا هنگام باز کردن بسته ها در خانه جدید بتوانید سریع و راحت تر آنها را بچینید. به منظور جلوگیری از ایجاد هرگونه صدمه ای برای وسایل شکستنی از روزنامه های باطله یا پلاستیک هاي حباب دار در این مرحله استفاده میکنیم.

نوشتن روی کارتن ها

بعد از اتمام جمع آوری وسایل با ماژیک فهرست وسایل و اینکه متعلق به کدام قسمت منزل هستند را روی کارتن مرقوم میکینم. به این ترتیب هر یک از جعبه ها به محض انتقال به مکان جدید، در محل خود قرار می گیرند. باربری مجیدیه در صورتی که اجناس داخل کارتن شکستنی بود با ماژیک قرمز، کلمه شکستنی را روی آن می نویسیم تا هنگام حمل آنها احتیاط بیشتری صورت بگیرد.

جابه جایی مدارک و اشیای گرانقیمت

برای اینکه در زمان جابه جایی و بعد از آن به مشکل برنخورید، بهتر است سوابق تحصیلی مدرسه، سندها، شناسنامه ها، مدارک پزشکی و کل مدارک مهم تان را منظم و آنها را از قبل جمع آوری کنید. باربری تهران همین طور وسایلی مثل طلا و جواهر را مانند مدارک باید خودتان حمل کنید. به هیچ وجه اين وسايل را در کارتن ها بسته بندی نکنید. حتما آنها را قبل از اسباب کشی به منزل یکی از نزدیکان تان برده تا پروسه اسباب کشی به پایان برسد.

وسایلی که اتصالات خاصی دارند

بعضی از وسایل مانند قاب ها یا آینه ها با پیچ یا وسایل خاصی آویزان شده اند كه هنگام جابه جایی ممکن است اتصالات کنده شوند یا در اين میان گم شوند. باربری بنابرین قبلا آنها را جدا کنید و داخل کیسه نایلوني بسته بندی کرده و روی وسیله بچسبانید یا جداگانه با برچسبی که روی آن اسم وسیله را نوشته اید، بسته بندی کنید.

 جابه جایی وسایل بزرگ و حساس

وسایل بزرگ تر مثل یخچال و گاز یا لوازم صوتی و تصویری را حتما در داخل جعبه های خودشان قرار می دهیم. تا بر اثر جابه جایی آسیب نبینند. مبلمان به ویژه آنهایی که روشن تر هستند را با پارچه های بزرگ و مخصوص می پوشانیم.

مالمون بار تهران

همه تهرانی های عزیز می تواننند کار اسباب کشی در محدوده باربری را به مالمون بار تهران بسپارند. پرسنل خبره مالمون بار تهران بلافاصله پس از تماس مشتری در محل حاضر شده و خدمات ارزنده اسباب کشی ارائه خواهند داد.

باربری مجیدیه

دیگر شعبه های همکار با اتوبار و باربری مجیدیه:

اتوبار شهرک راه آهن و باربری شهرک راه آهن تهران

اتوبار جنت آباد و باربری جنت آباد تهران

اتوبار و باربری و نیاوران تهران

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد

ادمین سایت

دیدگاه


  1. anar گفت:

    خواهش می کنم دوست عزیز. خیلی خوشحالم که تونستیم با خدمات به موقعمون، مشکل شما رو حل کنیم.

  2. رامین گفت:

    سلام میخواستم تشکر کنم از مالمون بار بخاطر بهترین اسباب کشی شون درتهران چون مسیر خونمون یه جورای خراب بود تنها باربری که باهاشون تماس گرفتیم و زود اومدن.