باربری فرمانیه
» اتوبار تهران » باربری فرمانیه

باربری فرمانیه

آیا با باربری فرمانیه و خدمات ارائه شده از سوی پرسنل آن آشنا هستید؟ آیا می دانید ، کیفیت خدمات ارائه شده از سوی اتوبار فرمانیه چگونه است؟ این باربری را بهتر بشناسید

باربری فرمانیه یکی از معتبرترین باربری های تهران است که خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را حدود سه دهه است در این شهر بزرگ ارائه می دهد. پرسنل ماهر، استفاده از کامیون های مجهز و متنوع  و ارائه خدمات باکیفیت این باربری به درخشش اعتبار آن در تهران بزرگ منجر شده است. با ما همراه باشید باربری فرمانیه را بهتر بشناسید.

اتوبار فرمانیه

باربری فرمانیه در محله فرمانیه در شمال تهران واقع شده و با باربری های دیگر سایر مناطق تهران  پیمان همکاری دارد. این باربری همراه با چندین باربری معتبر دیگر در منطقه به صورت مشترک خدمات اسباب کشی را تحت پوشش قرار داده اند. همکاری و تعاون بین باربری های مذکور به منظور ارائه خدمات با کیفیت در اسرع وقت است.

در صورت نیاز مشتری و درخواست دریافت خدمت از یکی از باربری ها ، هر باربری که نزدیکترین باربری به محله مورد نظر باشد ، برای ارائه خدمات در نظر گرفته می شود. به این وسیله مشتری در کمترین زمان ممکن خدمات باربری را دریافت خواهد کرد.

قیمت باربری فرمانیه تهران

خدمات مالمون بار در تمام نقاط تهران با قیمت ثابت ارائه می گردد. در این راستا می توانید قیمت هر کدام از خدمات را در منطقه فرمانیه مشاهده فرمائید.

خدمات باربری فرمانیهقیمت خدمات باربری فرمانیه
ارائه ماشین باربری (کامیون و وانت)ارائه هر کدام از ماشین های باربری برای منطقه فرمانیه از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.
بسته بندی اثاثیه منزلهزینه بسته بندی به ازای هر ساعت تایم کاری محاسبه می گردد. هر ۱ ساعت که کار بسته بندی انجام شود، مبلغ ۲۰ تا ۴۰ هزار تومن دریافت می گردد
کارگر مجربمالمون بار به ازای هر کارگر مجرب خود جهت حمل و بسته بندی لواز ، هزینه ۴۵ تا۵۵ هزار تومان را دریافت می نماید. با توجه به تعداد طبقات هر ساختمان این هزینه تغییر خواهد کرد.

هزینه های درج شده در این جدول به طور مرتب آپدیت می شود تا شما بتوانید اطلاعات دقیق را در مورد قیمت باربری فرمانیه دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نرخ باربری می توانید با مالمون بار تماس بگیرید.

خدمات اتوبار فرمانیه

بسته بندی در منزل اثاثیه ، حمل و نقل اثاثیه منزل در تهران ، بارگیری کامیون ( چیدن اثاثیه در درون کامیون) ، تخلیه بار کامیون ، انتقال اثاثیه به محل تازه و چیدمان اثاثیه در مرحله پایانی خدماتی است که عوامل باربری فرمانیه با دقت و حوصله فراوان در صدد ارائه آن به مشتری هستند.

پرسنل اتوبار فرمانیه ، تمام توان و دانش خود را به کار میبرند تا کیفیت خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را بالا ببرند.

چگونگی ارائه خدمات در اتوبار فرمانیه

عوامل اتوبار فرمانیه از مهارت ، توان، دانش و امکانات و تجهیزات مدرن حمل و بسته بندی اثاثیه استفاده می کنند تا کالا و اثاثیه مشتری را ایمن و سالم جا به جا نمایند. ارائه خدمات با کیفیت مهمترین هدف این اتوبار معتبر در تهران است.

دقت و ظرافت در موقع بسته بندی در منزل اثاثیه نکته حائز اهمیتی است که پرسنل باربری فرمانیه با سعه صدر در ارائه خدمات بسته بندی در منزل اثاثیه به کار می برند. بسته بندی با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی مدرن از دیگر علل  ارائه خدمات با کیفیت بسته بندی درمنزل اثاثیه در این اتوبار است.

کامیون و خودروهای حمل بار اتوبار فرمانیه

کامیون های بزرگ و کوچک از کامیون با وزن قابل حمل دو تُن و کمتر تا وزن ۳۶ تن در اتوبار فرمانیه موجود است. هر کامیون مناسب حمل بار در اندازه ای و مسیری برای انتقال است. تنوع و تعداد کامیون های حمل بار در اتوبار فرمانیه و آشنایی راننده های این کامیون ها با محله و کوچه و پس کوچه های مناطق و محله های تهران از دیگر علل موفقیت و بالا بودن اعتبار این اتوبار است.

شماره باربری فرمانیه تهران

مالمون بار تهران مجموعه ای از اتوبارهای بسیار با اعتبار و خوش سابقه در تهران بزرگ است. این مجموعه به صورت اشتراکی فعالیت دارند و خدمات اسباب کشی در محدوده باربری در استان تهران را پوشش داده اند. تهرانی های عزیز در هر محله و منطقه ای از تهران بزرگ می توانند ؛ با عوامل مالمون بار تماس بگیرند و در زمینه حمل اثاثیه منزل در تهران و حومه و اسباب کشی در محدوده باربری  خدمات متنوع با کیفیت دریافت نمایند.

 شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

اتوبارفرمانیه

فرمانیه بار ، باربری و اتوبار  فرمانیه محله‌ای مرفه نشین در شمال شهر تهران است.

اين باربری در زیر مجمعه اتوبار و بابری منطقهٔ ۱ یک تهران قرار گرفته است.


فرمانیه بار اتوبار و باربری فرمانیه

 


فرمانیه بار ، اتوبار و باربری فرمانیه

 

فرمانیه بار باربری و اتوبار فرمانیه تهران

چند نکته ی خیلی مهم و ضروری درباره باربری مالمون تهران

این باربری به دلیل اینکه شعار بهترین باربری تهران را یدک میکشد چون:

  • دارای انواع و اقسام وسایل نقلیه مناسب، مجهز و سرویس شده می باشد.
  • کادری ثابت، با اخلاق، کاملا آموزش دیده، ورزیده و آماده ی کار باربری را دارا می باشد.
  • کامیون های سقف دار و بدون سقف، وانت، سایپا، تریلی کفی و لبه دار، ده چرخ تک و جفت.

دیگر شعبه های همکار بار فرمانیه بار، اتوبار و باربری فرمانیه تهران:

اتوبار و باربری نیاوران تهران

اتوبار جردن و باربری جردن تهران

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد

اتوبار پاسداران و باربری پاسداران

نیسان بار تهران

وانت بار تهران

جدیدترین مطالب مالمون بار


[av_blog blog_type=’posts’ categories=’64,62′ link=’category’ date_filter=” date_filter_start=” date_filter_end=” date_filter_format=’yy/mm/dd’ blog_style=’blog-grid’ bloglist_width=” columns=’4′ contents=’title_read_more’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’4′ offset=’0′ paginate=’no’ conditional=” av_uid=’av-2qd9kw’ custom_class=”]

ادمین سایت

دیدگاه