اتوبار غرب
» اتوبار تهران » اتوبار غرب تهران

اتوبار غرب تهران

اتوبار غرب یکی از شعب بزرگ شرکت باربری مالمون بار می باشد که خدمات باربری و حمل بار را به طور شبانه روزی در تمامی مناطق تهران انجام می دهد .این باربری همواره در حال ارائه به روزترین خدمات باربری است. از این جهت قصد داریم ضمن معرفی خدمات این شرکت باربری، نکات مهمی در مورد اطلاعات تماس آن را در اختیار شما قرار دهیم.

شماره تماس های باربری و اتوبار غرب :  ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر کافیست با شماره بالا تماس حاصل کنید

باربری آسان با اتوبار غرب

برای حمل اثاثیه راحت و بدون دغدغه در غرب تهران کافیست حمل بار خود را به ما بسپارید تا با بهترین کیفیت لوازم منزلتان بسته بندی و تا مقصد حمل شود . باربری غرب تهران با ۳۰ سال تجربه کاری درخشان توانسته است پاسخ در خوذ شخصستی به اعتماد شما مشتریان گرامی بدهد . امروزه تا اسمی از اسباب کشی می شنود ، ناخودآگاه اعتبار اتوبار غرب تهران در یاد او زنده می شود. اعتبار درخشان این باربری یک شبه به دست نیامده است ، بلکه سال ها تلاش و پشتکار صادقانه پرسنل خوش فکر و با استعداد این اتوبار در آن دخیل بوده است. همراه با ما از چگونگی ارائه خدمات باربری غرب تهران آگاه شوید.

خدمات باربری اتوبار غرب

سرویس های باربری غرب به شرح زیر است :

 • باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی
 • رعایت پروتکل های بهداشتی حین حمل و بسته بندی
 • تیم کاری جوان و خوش اخلاق
 • دارای تعداد زیادی ماشین مانند : کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان ، وانت بار
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی در باربری غرب
 • وکیوم بزرگ ۹۰متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )
 • ساک رختخواب ( ۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
 • حمل پیانو ، گاوصندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ
 • حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران
 • حمل جهیزیه عروس لوازم ادارات و شرکت ها
مالمون بار
مالمون بار

دامنه فعالیتهای اتوبار غرب تهران

 اتوبار غرب تهران فقط به منطقه غرب تهران محدود نیست. بلکه در ازای چندین سال تلاش مستمر و خالصانه همه عوامل این اتوبار امروزه در همه مناطق و محله های معروف و پر تردد تهران شعبه های فعال مرکز حمل و نقل اثاثیه غرب تهران در زمینه اثاث کشی تخصصی ارائه خدمت می کنند.

ارائه خدمات مرکز حمل و نقل اثاثیه غرب تهران

در مرکز حمل و نقل اثاثیه غرب تهران وسائط نقلیه فراوان و گوناگون ، تجهیزات مدرن حمل و بسته بندی اثاثیه منزل و پرسنلی آگاه به خدمت گرفته شده اند و خدمات باربری به کل مردم تهران بزرگ به صورت با کیفیت و عالی ارائه می شود. اخلاق نیکو و پسندیده عوامل شرکت اسباب کشی غرب تهران و انتقال صحیح  و به موقع کالای مشتری به صورت روزافزون اعتبار این باربری را بالا برده است.

اعتبار مرکز حمل و نقل اثاثیه غرب تهران

مردم غرب تهران و سایر مناطق به عوامل مرکز حمل و نقل اثاثیه غرب تهران اعتماد کامل دارند و اثاث منزل خویش را با آسودگی خیال و فارغ از هر گونه دلواپسی و نگرانی به آنها خواهند سپارد.

ارائه خدمات بیمه ای شرکت اسباب کشی غرب تهران

همه اثاث و اسباب مشتری قبل از انتقال در شرکت اسباب کشی غرب تهران تحت پشتیبانی و حمایت شرکت بیمه در خواهد آمد. شرکت بیمه متعهد می شود همه خسارت و زیان احتمالی فرایند انتقال را از نظر مالی جبران نماید و معادل هزینه پولی اثاثیه زیان دیده به صاحب آن پول پرداخت کند.

تماس با دفتر شرکت اسباب کشی غرب تهران

برای این که بتوانید با پرسنل و عوامل شرکت اسباب کشی غرب تهران در ارتباط باشید ، از طریق شماره باربری و اتوبار تهران  با دفتر این باربری تماس بگیرید. مشاوران خبره و کارشناس مرکز اثاث کشی غرب تهران شما را در رابطه با قانون و اصول حاکم بر باربری و هزینه های دریافتی و انواع خدمات ارائه دهنده آگاه خواهند کرد.

تنظیم بارنامه در اتوبار غرب تهران

پس از تماس و دریافت مشاوره و کسب آگاهی کامل از چگونگی ارائه خدمات مرکز اثاث کشی غرب تهران بارنامه مربوطه تدوین شده و دو طرف قرارداد آن را امضا و مهر می کنند. سپس خدمات بیمه ای ارائه شده و عوامل مرکز اثاث کشی غرب تهران برای ارائه خدمات تخصصی به محل اعزام می شوند.

شماره های تماس با ما در اتوبار غرب

برای تماس با ما کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید

شماره تماس باربری مالمون بار
شماره تماس باربری مالمون بار

حمل اثاثیه منزل در باربری غرب تهران

باربری مالمون غرب باربری غرب تهران با شعباتی در سراسر شهر تهران از جمله در اتوبار غرب تهران، افتخار ارایه خدماتی منظم و ۲۴ ساعته به همشهریان را دارد.

شماره تماس اتوبار غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

برای دیدن ودیدیوهای باربری مالمون بار و باربری و اتوبار غرب می توانید به یوتیوب باربری مالمون بار مراجعه کنید

بسته بندی مرتب با تجهیزات کامل و لازم، ارایه بیمه نامه جهت تضمین سلامت و ایمنی بار و…

قیمت ها و تعرفه اتوبار غرب تهران

خدمات باربری در این منطقه از تهران همانند سایر مناطق تهران است. مالمون بار تعرفه های ثابتی را برای تمام مناطق تهران در نظر گرفته است. اما ممکن است در بازه های زمانی مختلف سال این قیمت ها به دلایل متعددی تغییر نماید، از این رو برای کسب اطلاعات دقیق در مورد قیمت ها بهتر است با مشاورین مالمون بار تماس حاصل نمایید.

خدمات اتوبار مالمون بارقیمت خدمات مالمون بار در غرب تهران
بسته بندی اثاثیه منزلهزینه بسته بندی به ازای هر ساعت تایم کاری محاسبه می گردد. هر ۱ ساعت که کار بسته بندی انجام شود، مبلغ ۲۰ تا ۴۰ هزار تومن دریافت می گردد
کارگر مجربمالمون بار به ازای هر کارگر مجرب خود جهت حمل و بسته بندی لواز ، هزینه ۴۵ تا۵۵ هزار تومان را دریافت می نماید. با توجه به تعداد طبقات هر ساختمان این هزینه تغییر خواهد کرد.
ارائه ماشین باربری (کامیون و وانت)

ارائه هر کدام از ماشین های باربری برای منطقه فرمانیه از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.

چرا اتوبار غرب ؟ چه چیزی ما را خاص می کند

بارچینی منظم و با ترتیب خاص باربری تخصص ماست. بدون دغدغه جابجایی اثایه خود را به ما بسپارید . باربری غرب تهران با سابقه ای درخشان و کادری کارآزموده، ورزیده، مجرب و آموزش دیده که طی سالیان اخیر توانسه رضایت حداکثری مشتریان گرامی را  جلب نماید با تکیه بر تجربه و پشتکار همکاران در باربری غرب تهران با قابلیت اسباب کشی منازل و ادارات در سراسر تهران، شبکه گسترده‌ای است.

ما به شما کمک می‌کنیم اثاثیه منزل، اثاثیه شرکت و ادارات را با نرخ مناسب و در سریع‌ترین زمان مطابق با خواسته‌هایتان جابه‌جا کنید . حمل‌ و نقل ایمن، مقرون ‌به‌ صرفه و قابل‌اعتماد را با باربری مالمون غرب تجربه کنید.

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ، مسقف و تمیز به همراه چیدمانی مناسب (برای جلوگیری از آسیب دیدگی) صورت میگیرد.

چشم اندازی از خدمات اتوبار غرب تهران

 • بسته بندی محصولات و کالای شما جهت جابجایی با پیشرفته ترین امکانات بروز دنیا در اتوبار غرب.
 • جابجایی کالا و محصولات شما به تمام نقاط ایران در کمترین زمان ممکن و هزینه مناسب.
 • جابجایی مبلمان اداری با بهترین شیوه ممکن.
 • اسباب کشی منزل و محل کار.
 • جابجایی جهزیه و مبلمان و وسایل عروس.
 • آماده قرارداد اولیه و رسمی برای شرکتها و سازمان های دولتی و خصوصی.
 • با کارگران خوش اخلاق، ورزیده و کاردان.
 • استفاده از بهترین کامیونهای شرکت هیوندای در برنامه ما قرار دارد.

 مناطق و محله های تحت پوشش باربری غرب تهران:

باربری غرب تهران

اتوبار و باربری شهرک راه آهن، اتوبار و باربری گیشا (کوی نصر)، اتوبار و باربری ژاندارمری، اتوبار و باربری مرزداران، اتوبار و باربری شهر آرا، اتوبار و باربری آریا شهر، اتوبار و باربری باغ فیض و..

اتوبار و باربری جنت آباد (شمالی و جنوبی)، اتوبار و باربری شهران، اتوبار و باربری دهکده المپیک، اتوبار و باربری خیابان های بهار (جنوبی، شمالی) و…

اتوبار و باربری فردوسی، اتوبار و باربری پونک، اتوبار و باربری سردارجنگل، اتوبار و باربری یوسف آباد، اتوبار و باربری جلال ال احمد، اتوبار و باربری کاشانی، اتوبار و باربری سعادت آباد، اتوبار و باربری شهرک غرب، اتوبار و باربری میدان صنعت و…

** در صورتی که ناحیه ویا منطقه موردنظر شما درلیست بالا وجود ندارد جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

یکی از افتخارات اتوبار  غرب تهران پوشش تمام مناطق و محله های کلان شهر تهران می باشد.

هر آنچه را که از یک باربری خوب انتظار دارید به عنوان وظیفه ی خود در این مجموعه تعریف کرده ایم.

 

 

 

 

ادمین سایت

دیدگاه


 1. شیلا عباسی گفت:

  میخواستم بدونم توی کدوم قسمت از غرب تهران فعالیت می کنید ما توی پونک تهران هستیم و میخوایم اثاثیه رو به یه جای دیگه انتقال بدیم ، برای پونک هم میتونم بهتون زنگ بزنم ؟

 2. ادمین سایت گفت:

  سلام وقتتو بخیر آقای بابایی
  بله شرکت باربری مالمون بار علاوه بر حمل اثاثیه ، بسته بندی اثاثیه را هم در لیست خود دارد و برای شما مشتریان گرامی خدمات باربری و بسته بندی را به صورت همزمان ارائه ی کند

 3. محمد بابایی گفت:

  سلام
  شرکت شما کار بسته بندی رو هم انجام میده ؟ یا برای بسته بندی و خرید وسایل بسته بندی باید به شرکت دیگه ای سفارش بدم