حمل بار به شهرستان با کامیون
» باربری تهران » حمل بار به شهرستان با کامیون

حمل بار به شهرستان با کامیون

حمل بار به شهرستان با کامیون یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که می خواهند باری را به شهرستان ها بفرستند و یا ناچارا به دلیل انتقال یافتن شغل خود به سایر شهرستان ها و یا به دلایل مختلف مجبور به ترک تهران می شوند. چراکه نگرانی آن ها از این بابت است که ممکن است در طول حمل و نقل به بارها و وسایلشان آسیب برسد.

شماره تماس باربری مالمون بار : ۴۴۷۴۸۳۹۱-۰۲۱

برای تماس با ما روی شماره تلفن قرار داده شده کلیک کنید.

مالمون بار یکی از بهترین و معتبر ترین باربری های تهران است. این باربری دارای سابقه بلند مدت در حمل انواع بار می باشد. شما می توانید برای حمل و نقل انواع بارهای خود مانند لوازم تجاری، لوازم اداری، کلیه اسباب و اثاثیه منزل، مبلمان و … از مبدا تهران به کلیه نقاط کشور با ما تماس بگیرید .

تماس
شماره تماس باربری مالمون بار

اما باید گفت که جای هیچ گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد. چون شرکت باربری مالمون بار قبلا برای حل اینگونه مسائل اندیشیده و راه هایی را در پیش گرفته است. مالمون بار کامیون های بخصوصی را جهت حمل بار به شهرستان آماده کرده است.

شرکت باربری مالمون بار یکی از بهترین شرکت های باربری با سابقه بلند و درخشان در تهران است که آماده ارائه خدمات باربری و حمل بار به شهرستان با کامیون به صورت شبانه روزی می باشد. شما می توانید برای تماس با ما و درخواست سرویس جهت حمل و نقل بار های خود با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

حمل بار به شهرستان با کامیون در باربری مالمون بار چگونه انجام می شود؟

اتوبار مالمون بار کلیه خدمات مربوط به باربری اصولی را که عبارت اند از: بسته بندی وسایل قبل از جابجایی، سوار کردن وسایل به ماشین های حمل بار و پتوپیچ کردن آن ها، پیاده سازی وسایل در مقصد و حتی باز کردن بسته بندی ها و کمک در چینش وسایل را ارائه می دهد .

حمل بار به شهرستان با کامیون یکی از خدماتی است که باربری مالمون بار به شهروندان ساکن در تهران ارائه می کند.

بسیاری از مردم بر این باورند که در طول حمل و نقل کالا و اسباب کشی از شهری به شهر یا شهرستانی دیگر ممکن است تعدادی از وسایلشان آسیب ببیند و خراب شود و یا آن را کاری طاقت فرسا می دانند. به همین دلیل تمام تلاششان را می کنند تا از نقل مکان از شهری به شهر یا شهرستانی دیگر جلوگیری کنند .

اما دیگر جای هیچ نگرانی نیست. شرکت باربری مالمون بار با حمل بار به شهرستان با کامیون های مخصوص حمل بار، قادر است تمامی بار های شما را بدون اینکه حتی ذره ای آسیب ببینند به هرکجای ایران که خواستید حمل و نقل کنند .

شماره تماس باربری مالمون بار
شماره تماس باربری مالمون بار

برای حمل بار به شهرستان با کامیون های باربری وسایل نقلیه تهیه شده در مالمون بار از استاندارد کافی جهت حمل اسباب و اثاثیه منازل و یا اداری برخوردار هستند. این کامیون ها دارای سقف و کف موکت شده و تعداد زیادی پتو جهت محافظت بیشتر وسایل در برابر ضربه می باشند. زیربندی این کامیون ها به صورتی طراحی شده اند که به هنگام عبور از دست انداز ها و سرعت گیر ها جلوی ضربه های محکم را بگیرند و از آسیب رسیدن به وسایل داخل کامیون جلوگیری کنند .

از باربری و اتوبار غرب دیدن کنید

حمل بار به شهرستان با کامیون در مالمون بار : علاوه بر نکات ذکر شده در بالا باید بگوییم رانندگان کامیون ها نیز نقش بسیار مهمی در سالم به مقصد رسیدن وسایل دارند. رانندگان کامیون های مالمون بار رانندگانی آموزش دیده، حرفه ای و با تجربه هستند. این رانندگان با بیشتر مسیر ها آشنا هستند و تجربه بالایی در نحوه هدایت کامیون در سرازیری و سربالایی ها، مسیر های خاکی و پر از دست انداز و مسیر های پر پیج و خم دارند. بنابراین نقش مهمی را در سالم به مقصد رسیدن وسایل شما دارند .

خدمات بسته بندی مالمون بار چگونه است ؟

ضمن نکاتی که در بالا برای شما ذکر شد بسته بندی وسایل با ابزار بسته بندی نیز یکی از واجبات در حمل و نقل بار و اسباب کشی است. با تجربه بودن راننده، استاندارد بودن ماشین های حمل بار، با حوصله بودن کادر باربری، پتو پیچ کردن وسایل داخل کامیون و … همه عواملی هستند که در سالم به مقصد رسیدن وسایل نقش مهمی دارند اما کافی نیستند .

از آنجایی که مالمون بار نسبت به خدماتی که ارائه می دهد متعهد است بنابراین خود را در سالم به مقصد رساندن بار های کارفرمایان مسئول می داند. به خصوص در حمل بار به شهرستان با کامیون که معمولا مسیر طولانی است و سرعت بالا در نتیجه احتمال آسیب پذیر بودن وسایل نیز بالا می رود.

باربری مالمون بار
باربری مالمون بار

بدین جهت مالمون بار افرادش را موظف کرده که تمامی وسایل و اسباب و اثاث منازل و ادارات و … را قبل از سوار کردن بر کامیون ابتدا به صورت تخصصی و ایمنی آن ها را با ابزار ضربه گیر بسته بندی کنند و سپس آن ها را بر کامیون ها سوار کنند .

در نتیجه تیم زبده مالمون بار در اولین مرحله تمامی بار های ریز و درشت شما را با ضربه گیر های استاندارد با دقت بسته بندی می کنند. سپس آن ها را در داخل کارتن ها با سایز های متناسب بار ها قرار می دهند. بعد از انجام این مراحل آن ها را سوار بر کامیون های حمل بار می کنند .

خدمات بیمه مالمون بار چگونه است؟

مالمون بار همیشه سلامت بار ها را در حین حمل و نقل تضمین می کند. چراکه تمامی افراد مالمون بار کارشان را خوب بلدند و نکات ریز و درشت را به خوبی رعایت می کنند. اما مالمون بار بمحض احتیاط بیشتر و آسودگی خاطر کارفرمایان با شرکت بیمه معتبری قرارداد بسته است .

فواد مهری

دیدگاه