فرق تیپاکس و باربری
» مقالات » فرق تیپاکس و باربری چیست ؟

فرق تیپاکس و باربری چیست ؟

فرق تیپاکس و باربری چیست ؟ امروز در ایمن مطلب قصد داریم تا فرق تیپاکس و باربری را در این مطلب شرح دهیم که یکی از دغدغه های بسیاری از مردم برای ارسال بار به دیگر شهرستان ها نحوه ارسال است . در این پست قصد معرفی هر کدام از آنها را داریم تا اگر قصد ارسال بار دارید با فروشگاه اینترنتی دارید و نیاز به یک حمل بار به صورت کاملا امن را دارید با دید باز حمل بار و ارسال بارتان را انجام دهید . مزایا و معایب تیپاکس و باربری را در این پست به طور کامل شرح خواهیم داد.

حمل بار با باربری ها به چه شکل است ؟

حمل بار با باربری های داخل پایتخت زیر نظر اتحادیه باربری می باشد و در شهر تهران بسیاری از شرکت ها باربری بین شهری را انجام می دهند اما برای حمل بار بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که از تیم متخصص حمل بار استفاده کند و بسته بندی بارتان را در صورت نیاز به بهترین نحو انجام دهد از طرفی مشاوره رایگان نیز داشته باشد ما در باربری مالمون بار و اتوبار غرب خدمات باربری شهری و بین شهری را با بهترین کیفیت و همراه با مشاوره رایگان و بسته بندی اصولی را با لوازم مخصوص انجام می دهیم .

باربری مالمون بار
باربری مالمون بار

تیپاکس به چه شکل کار می کند ؟

شرکت تیپاکس ، با بیش از نیم‌قرن تجربه، بزرگترین شرکت پست خصوصی ایران بوده که به پشتوانه اعتماد مردم، شکل گرفته است. تیپاکس در طی ۶۲ سال سابقه کاری خود سعی داشته تا با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مطرح شده در صنعت لجستیک، به انجام هرچه بهتر وظایف خود پرداخته و به‌عنوان سازمانی به‌روز و همراه با نوآوری، شناخته شود. امروز تیپاکس همواره در تلاش است تا سطح پوشش خدمات خود را گسترده‌تر ساخته و دسترسی به خدمات ارسال کالا برای مشتری نهایی را تسهیل کند. با این رویکرد، دو هدف مهم افزایش نقاط تماس با مشتری و ایجاد بستری برای کارآفرینی این نقاط، محقق می‌شود. 

فرق تیپاکس و باربری چیست ؟
فرق تیپاکس و باربری چیست ؟

فرق باربری و تیپاکس : مزایای باربری نسبت به تیپاکس چیست؟

حال که با هر دو سرویس حمل بار بین شهری آشنا شدیم وقت آن است که مزایای هر کدام را نسبت به دیگری برشماریم و در وهله اول مزایای باربری را بر خواهیم شمرد :

  • اولین مزیت باربری ، حمل بار بدون محدودیت حجم و وزن است و تا ۳ تن می توانید جا به جا کنید که در تیپاکس تا ۱۰۰ کیلو بدون هماهنگی بوده و بیشتر از این وزن بایستی هماهنگی لازمه انجام شود .
  • یک نمودار از قیمت گذاری بر حسب کیلو را مشاهده می کنید که در تیپاکس دوبرابر وانت بار ، سه برابر نیسان بار ، چهار برابر خاوربار قیمت گذاری می شود که تیپاکس برای بارهای زیر ۱۰۰ کیلو مناسب می باشد و برای بارهای بالای ۱۰۰ کیلو تا ۳۰۰۰ کیلو باربری و حمل بار بهترین گزینه است .
  • از طرفی امنیت بار نیز در روش باربری اگر فقط برای یک شخص باشد به خوبی حفظ خواهد شد اما در تیپاکس ارزش ریالی بسته تا ۱۰ میلیون پشتیبان می شود .
  • در روش ارسال بار با باربری تحویل مرسوله سریعتر از روش تیپاکس است چرا که در روش باربری مرسوله برای یک یا نهایتا دو نفر می باشد اما مرسولات در روش تیپاکس به صورت عمومی از شهری به شهر دیگر حمل می شود

قیمت

فرق تیپاکس و باربری : مزایای تیپاکس نسبت به باربری چیست؟

حال نوبت به تیپاکس رسیده تا مزایای آنرا نسبت به باربری ارائه کنیم و معابی باربری را نیز در این جا گقته حواهد شد مزایای تیپاکس نسبت به باربری شامل :

  • تیپاکس به دلیل اینکه یک شرکت حمل بار می باشد پیگیری بسته از یک مرکز پاسخگو خواهد بود و اگر مشکلی پیش بیاید شما به راحتی می توانید با تماس با پشتیبانی تیپاکس از آخرین وضعیت بسته مطلع شوید .
  • رهگیری آنلاین بسته نیز به شما این امکان را می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز از وضعیت بسته اطلاع پیدا کنید و این کار شما را راحت می کند تا بدون تماس با شخصی مکان بسته را بفهمید .
  • تیپاکس بسته را در درب منزلتان تحویلتان می دهد در صورتیکه برای بسته های کوچکی که توسط باربری ارسال می شود بایستی به پایانه اتوبوس رانی مراجعه کنید .

حال که فرق تیپاکس و باربری را در این مطلب شرح دادیم انتخاب راحتتری خواهید داشت و به راحتی می توانید سیستم حمل بار تان را با دید باز انتخاب کنید به طور خلاصه باربری و حمل بار بین شهری مناسب بارهای سنگین می باشد اما بار های کمتر از ۱۰۰ کیلو بسیار مناسب تیپاکس می باشد .

ادمین سایت

دیدگاه


  1. صبا ایراندوست گفت:

    من یه بار یه ابزاری خریده بودم و با باربری سفارش دادم بیاد که خیلی زودتر از تیپاکس رسید . ولی باربری ها مشکلی که دارن اینه که اگه بار قیمتی باشه هیچ مسئولیتی قبول نمیکنن .