باربری جنت آباد
» باربری تهران » باربری جنت آباد تهران – ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

باربری جنت آباد تهران – ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

باربری جنت آباد تهران همواره در تلاش بوده است که رضایت کامل شما مشتری های عزیز را جلب کند. که خوشبختانه در این مسیر تا به امروز موفق بوده ایم. به همین دلیل توانسته ایم سال ها به همشهریان عزیز تهران خدمات عرضه کنیم و نام خوشی را از خود بر جای بگذاریم.

شماره تماس باربری : ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

باربری جنت آباد تهران یکی از زیرمجموعه های مالمون بار تهران است. این باربری پیشینه درخشانی در حمل بار و اسباب و اثاثیه شما دارد. برای این باربری مهم است که تمام وسایل ارزشمند شما را با دقت فراوان و بدون کوچکترین زدگی جابجا کند.

باربری مالمون بار
باربری مالمون بار

نحوه برخورد کارمندان مجموعه باربری جنت آباد تهران با مشتری

یکی از ویژگی های مهم هر سازمانی نحوه برخورد کارمندان آن سازمان با مشتری است. برای ما بسیار مهم است که کارمندان ما با نهایت ادب و احترام با شما مشتری های عزیر رفتار کنند. به همین دلیل باربری جنت آباد تهران به تمام کارمندان خود نحوه برخورد صحیح با مشتری را آموزش داده است.

شما عزیزان می توانید هرگونه سوال یا درخواستی که در مورد حمل و نقل بار و اثاثیه دارید با ما تماس بگیرید. کارمندان ما با نهایت ادب و احترام راهنما و پاسخگوی شما خواهند بود.

مالمون بار تهران

مالمون بار تهران دارای سابقه بلند مدت در زمینه حمل و نقل بار در تهران و سایر نقاط است. این مجموعه توانسته است خدمات زیادی در حمل و نقل کالا به مشتری های خود ارائه بدهد.

شما عزیران می توانید برای حمل و نقل کالای خود با ما تماس بگیرید تا کالای خود را در کوتاه ترین زمان و بهترین حالت به مقصد برسانید.

پرسنل مرکز حمل و نقل بابری جنت آباد

کارکنان این مجموعه، کارکنانی آموزش دیده و آشنا با انواع بسته بندی وسیله ها، حمل و نقل وسایل حتی وسایل بزرگ مانند یخچال های صنعتی و… به صورت حرفه ای هستند. پرسنل ما ابتدا تمامی کالای شما را با دقت و حوصله و با تجهیزات مناسب بسته بندی می کنند و سپس وسایل شما را با دقت بالا انتقال می دهند.

حتی شما می توانید اگر مشکلی در زمینه حمل و نقل وسایل خود دارید می توانید با کارکنان این مجموعه تماس بگیرید و با آن ها در میان بگذارید. پرسنل این مجموعه با نهایت ادب و احترام به شما مشاوره می دهند و شما را راهنمایی می کنند.

شماره-تماس
شماره-تماس

وسیله های حمل بار در باربری جنت آباد

در اتوبار جنت آباد انواع کامیون ها و وانت ها که از استاندارد لازم برخوردار هستند برای حمل انواع بار موجود می باشند. همه وسیله های نقلیه ما، دارای طناب و پتو جهت محکم بستن و جلوگیری از آسیب دیدگی وسایل مشتری های گرامی هستند.

تمامی رانندگان دارای تجربه کافی در شناخت مسیر ها و حمل انواع بار به صورتی که کمترین آسیبی به وسیله ها وارد نشود، هستند.

باربری جنت آباد چه خدماتی ارائه می دهد؟

باربری جنت آبادهمه روزه حتی در ایام تعطیل به صورت ۲۴ ساعته فعال و آماده به کار می باشد. اتوبار جنت آباد در زمینه های بسته بندی به صورت اصولی و حمل وسیله های بزگ مانند اسباب و اثاثیه منزل (یخچال ساید بای ساید، کابینت و …) با نازل ترین قیمت و در کمترین زمان آماده خدمت است.

ما می توانیم برای راحتی شما هموطن های عزیز نه تنها وسیله های بزرگ بلکه تمامی اسباب و اثاثیه شما را مانند ظرف های چینی و شکستنی را در همان محل بسته بندی کنیم. حتی در صورت درخواست مشتری می توانیم تا پایان کار چیدن وسیله ها با دقت بالا همراه با مشتری باشیم.

تمامی اسباب و اثاثیه شما در طول حمل و نقل تحت حمایت بیمه می باشد.

همه کالا ها و اسباب و اثاثیه مشتری ها قبل از انتقال تا اتمام کامل عملیات تخلیه و جابجایی بار تحت حمایت بیمه می باشد. درصورت هرگونه آسیب دیدگی وسایل حین عملیات حمل و نقل شرکت بیمه متعهد می شود که تمامی خسارات وارده را جبران نماید. این کار بدین جهت انجام شده است که مشتری ها با خیالی کاملا آسوده به شرکت ما اطمینان کنند و حمل و نقل کالای خود را به ما بسپارند.

فواد مهری

دیدگاه