اتوبار قیطریه
» باربری تهران » اتوبار و باربری قیطریه

اتوبار و باربری قیطریه

آیا با باربری قیطریه و خدمات ارائه شده توسط این باربری آشنا هستید ؟ می دانید ؛ خدمات ارائه شده در این اتوبار چه کیفیتی دارد و چگونه ارائه می شود؟

باربری قیطریه در شمال تهران ، محله قیطریه را از نظر اسباب کشی در محدوده باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل در تهران پوشش داده است. ارائه خدمات با کیفیت در بهترین زمان ممکن اهداف مهم این باربری است و سایر فعالیت ها جهت تحقق این اهداف صورت می پذیرد. برای این که بدانید ، خدمات ارائه شده در این باربری کدامند؟ و کیفیت خدمات ارائه شده چگونه است؟ با ما همراه باشید.

خدمات ارائه شده در باربری قیطریه

  • حمل اثاثیه منزل در تهران
  • بسته بندی در منزل اثاثیه
  • حمل بار در جاده های درون و بین شهری تهران
  • چیدمان و اثاثیه منزل در هنگام بارگیری کامیون حمل بار
  • چیدمان اثاثیه منزل در مقصد و منزل تازه

کیفیت ارائه خدمات اتوبار قیطریه

مدیریت باربری قیطریه پرسنل ماهر و امکانات و تجهیزات مدرن صنعتی و کامیون حمل بار متنوع را به خدمت گرفته است تا بتواند به بهترین شیوه و با بالاترین کیفیت خدمات باربری را به مشتریان خود ارائه دهد. این اتوبار در طی چند سال تجربه کاری نیز توانسته است تا حدود زیادی به اهداف مهم خود دست پیدا کند و خدمات حمل اثاثیه منزل در تهران بی عیب و نقص و سالم ارائه دهد.

کامیون حمل بار در اتوبار قیطریه

کامیون های بزرگ و کوچک از وانت و نیسان بار گرفته تا کامیون های بسیار بزرگ و ترانزیت های بسیار مجهز حمل کالا در اتوبار قیطریه موجود است. مشتری این باربری در اسرع وقت ، کامیون حمل بار ، خدمات بسته بندی در منزل اثاثیه و حمل اثاثیه منزل در تراه و حومه را در اسرع وقت دریافت می کند.

قیمت باربری قیطریه

در اتوبار قیطریه برای این که مشتری راضی باشد و از عهده خرج و مخارج اسباب کشی براید ، تلاش شده است ، قیمت باربری منصفانه و مناسب در نظر گرفته شود. برای همین مشتریان بابت قیمت باربری هیچ گونه نگرانی و دلواپسی ندارند و با خیالی آسوده کار حمل اثاثیه منزل در تهران را به عوامل مذکور می سپارند. قیمت های درج شده در جدول زیر به صورت تقریبی است بنابراین حتما برای دریافت هزینه های اتوبار قیطریه با مالمون بار تماس حاصل نمایید.

خدمات باربری قیطریهقیمت خدمات اتوبار قیطریه
ارائه ماشین باربری (کامیون و وانت)ارائه هر کدام از ماشین های باربری برای منطقه فرمانیه از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.
بسته بندی اثاثیه منزلهزینه بسته بندی به ازای هر ساعت تایم کاری محاسبه می گردد. هر ۱ ساعت که کار بسته بندی انجام شود، مبلغ ۲۰ تا ۴۰ هزار تومن دریافت می گردد
کارگر مجربمالمون بار به ازای هر کارگر مجرب خود جهت حمل و بسته بندی لواز ، هزینه ۴۵ تا۵۵ هزار تومان را دریافت می نماید. با توجه به تعداد طبقات هر ساختمان این هزینه تغییر خواهد کرد.

بسته بندی در منزل اثاثیه

عوامل اتوبار قیطریه خدمات بسته بندی در منزل اثاثیه را با بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن ارائه می دهند. آنها برای بسته بندی در منزل اثاثیه از مواد بسته بندی مدرن موجود در باربری استفاده می کنند. لذا اثاثیه منزل بدون آلودگی و آسیب بسته بندی و منتقل می شود.

مالمون بار تهران

مالمون بار تهران شرکتی بزرگ در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل در تهران و حومه است و خدمات اسباب کشی را در کل استان تهران تحت پوشش خود دارد. مالمون بار تهران به یک باربری ختم نمی شود. بلکه مجموعه ای بزرگ از چندین باربری به هم پیوسته است و همه با هم خدمات اسباب کشی و حمل بار در تهران را پوشش می دهند. باربری قیطریه عضوی و زیر مجموعه ای از مالمون بار تهران است.

مالمون بار تهران تعداد زیادی اتوبار معتبر را در مجموعه خود گرد هم آورده است تا خدمات اسباب کشی تهران را مشارکتی ارائه دهند. تجربه ثابت کرده است که کار گروهی و مشارکتی کارایی و بازدهی بیشتری دارد.

شماره باربری و اتوبار قیطریه تهران

 شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

باربری و اتوبار قیطریه

اتوبار و باربری قیطریه محله‌ای در شمال شهر تهران است. اين باربریدر زیر مجموعه اتوبار و بابری تهران منطقهٔ 1 دو تهران قرار گرفته است. باربری قیطریه آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای عزیزان ساکن محدوده ی قیطریه تهران می باشد. باربری  قیطریه به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روز های هفته اماده ارایه ی خدمات باربری می باشد.

باربری و اتوبار بیهقی
باربری و اتوبار بیهقی

 باربری و اتوبار مالمون بار تهران در جهت رفاه حال همشهریان عزیز از جدیدترین روش پکینگ که در مدرین ترین کشورها وجود دارد استفاده میکند. که از جمله آنه می توان به استراچ رپ اشاره کرد همچنین این باربری برای لباس های شما عزیزان از کارتون های رگال دار استفاده میکند که از چرک و خرابی لباسها در حین جابه جایی جلوگیری میکند.

باربری و اتوبار قیطریه متخصص جابجایی و حمل و نقل

باربری و اتوبار قیطریه تهران شعبه منطقه قیطیه با بهره گیری از سال ها تجربه و استفاده از افراد متخصص توانسته است با بهترین امکانات و تجهیزات خدمات باربری و اسباب کشی شما را انجام دهد. کارشناس های شرکت مالمون بار در ۲۴ ساعت شبانه روز حتی ایام تعطیل در اختیار مشتریان گرامی می باشند.

باربری قیطریه تهران

خدمات باربری قیطریه

  • تعرفه مناسب.
  • ارسال به موقع ماشین.
  • اعزام نیروی ماهر.
  • ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز باربری و اتوبار مالمون بار است.

دیگر باربری های همکار باربری قیطریه

اتوبار شهرک راه آهن و باربری شهرک راه آهن تهران

اتوبار آیت الله کاشانی و باربری آیت الله کاشانی

باربری شهرک گلستان و اتوبار شهرک گلستان

اتوبار جنت آباد تهران و باربری جنت آباد تهران

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد

اتوبار نیاوران و باربری نیاوران تهران

اتوبار پاسداران و باربری پاسداران

جدیدترین مطالب مالمون بار


[av_blog blog_type=’posts’ categories=’64,62′ link=’category’ date_filter=” date_filter_start=” date_filter_end=” date_filter_format=’yy/mm/dd’ blog_style=’blog-grid’ bloglist_width=” columns=’4′ contents=’title_read_more’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’4′ offset=’0′ paginate=’no’ conditional=” av_uid=’av-2qd9kw’ custom_class=”]

ادمین سایت

دیدگاه