باربری ونک
» اتوبار تهران » اتوبار و باربری ونک

اتوبار و باربری ونک

آیا با باربری ونک و خدمات ارائه شده در آن در تهران بزرگ آشنا هستید؟ آیا می دانید ؛ خدمات حمل بار در تهران توسط عوامل اتوبار ونک چگونه ارائه می شود؟

باربری ونک یکی از معتبرترین باربری های شمال تهران است که خدمات حمل اثاثیه منزل در محله ونک را با کیفیت عالی ارائه می دهد. این اتوبار پرسنل خبره ، کامیون حمل بار متنوع و گوناگون و تجهیزات بسته بندی و حمل اثاثیه منزل دستی و مکانیکی را به خدمت گرفته است تا بتواند خدمات خود را با کیفیت عالی ارائه دهد. باربری ونک در چند دهه تجربه کاری توانسته است ؛ اهداف خود را عملی کند و خدمات حمل اثاثیه منزل در تهران و اسباب کشی در محدوده باربری را ایمن و سالم و بدرستی ارائه دهد.

خدمات باربری ونک

 • بسته بندی در منزل اثاثیه
 • حمل اثاثیه منزل در تهران
 • اسباب کشی در محدوده باربری ونک
 • چیدمان اثاثیه منزل در هنگام بارگیری
 • چیدمان اثاثیه منزل در هنگام مستقر شدن در منزل تازه
 • ارائه خدمات بیمه ای
 • در نظر گرفت تعرفه مناسب و قیمت باربری به صرفه
باربری ونک تهران

 

قیمت باربری ونک در تهران

بسیاری از عزیزانی که به دنبال استفاده از خدمات باربری هستند، در مورد قیمت خدمات باربری ها می پرسند. از این رو اطلاعاتی در مورد قیمت باربری ونک مالمون بار را در اختیار شما قرار می دهیم. این باربری در تلاش است که خدمات خود را با مناسب ترین قیمت و تعرفه های باربری مناسب و با توجه به نرخ اتحادیه باربری ارائه دهد. در جدول زیر لیست این قیمت ها را مشاهده می کنید. اما از آنجا که تعرفه ها ممکن است در بازه های زمانی مختلف تغییر نمایند توصیه ما به شما عزیزان این است که برای دریافت قیمت دقیق با مشاورین مالمون بار تماس حاصل نمایید.

خدمات اتوبار مالمون بارقیمت خدمات مالمون بار در ونک
بسته بندی اثاثیه منزلهزینه بسته بندی به ازای هر ساعت تایم کاری محاسبه می گردد. هر ۱ ساعت که کار بسته بندی انجام شود، مبلغ ۲۰ تا ۴۰ هزار تومن دریافت می گردد
کارگر مجربمالمون بار به ازای هر کارگر مجرب خود جهت حمل و بسته بندی لواز ، هزینه ۴۵ تا۵۵ هزار تومان را دریافت می نماید. با توجه به تعداد طبقات هر ساختمان این هزینه تغییر خواهد کرد.
ارائه ماشین باربری (کامیون و وانت)ارائه هر کدام از ماشین های باربری برای منطقه فرمانیه از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.

کامیون حمل بار در اتوبار ونک

در اتوبار ونک کامیون های گوناگون و متنوع فراهم شده است تا مشتریان در زمینه اسباب کشی در محدوده باربری ونک با محدودیت و کمبود کامین حمل بار مواجه نشوند. راننده های این کامیون ها با جغرافیای تهران به خوبی آشنا هستند و خدمات حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری را با کیفیت عالی ارائه می دهند.

بسته بندی در منزل اثاثیه در اتوبار ونک

اگر بسته بندی در منزل اثاثیه به درستی صورت پذیرد ؛ تا حدود زیادی توانسته اید ، امنیت و سلامت بار را تضمین کنید. پرسنل باربری ونک تخصص و دانش بسته بندی اصولی را دارند و با استفاده از مهارت و تخصص خود و به کمک مواد بسته بندی صنعتی باربری خدمات بسته بندی در منزل اثاثیه را با تبحر و استادی تمام ارائه می دهند.

باربری ونک

چیدمان اثاثیه در هنگام بارگیری و چیدمان اثاثیه در منزل تازه

آنگاه که سخن از چیدمان اثاثیه در اسباب کشی به میان می آید ف برخی ها کمان می کنند که فقط چیدمان اثاثیه در هنگام بارگیری کامیون حمل بار مد نظر است و از این موضوع غامل هستند که عوامل باربری در چیدمان اثاثیه منزل در منزل تازه تا پایان به مشتری مدد و یاری می رسانند.

پرسنل خبره و با تبحر باربری ونک تا مرحله پایانی و چیدمان اصولی اثاثیه در منزل همراه مشتری خواهند ماند و خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را با کیفیت عالی ارائه می دهند.

مالمون بار تهران

مالمون بار تهران باربری و مرکز خدمات رسانی در سطح تهران و حومه آن است. مالمون بار فقط یم باربری نیست بلکه مجموعه ای بزرگ و به هم پیوسته از چندین باربری معتبر در تهران است که به صورت اشتراکی خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را در تهران و حومه آن ارائه می دهند. تحت پوشش دادن خدمات اسباب کشی در محدوده باربری به صورت کامل و بی نقص مهمترین هدفی است که این مجموعه را با هم متحد و هم پیمان کرده است.

ونک بار تهران! اتوبار و باربری ونک تهران شعبه فعال باربری مالمون غرب با چند سال افتخار خدمت به شما.

تنها با یک کلیک می توانید از بهترین خدمات باربری ونک تهران استفاده نمایید:

 غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

اتوبار و باربری ونک آماده ارایه هرگونه خدمات حمل و نقل و باربری به ساکنین محترم  باربری تهران می باشد. باربری و اتوبار ونک به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارایه خدمت به شما عزیزان می باشد. موسسه حمل و نقل و باربری ونک تهران حتی در ایام تعطیلات و آخر هفته آماده خدمت رسانی است. اتوبار ونک با سالها تجربه در ارائه خدمات اسباب کشی منازل، آماده ارائه خدمات حرفه ای خود جهت بسته بندی اثاثیه منزل و وسایل اداره و شرکت ها و کارخانه ها است. شما مشتریان عزیز می توانید جهت بسته بندی صحیح لوازم لوکس و خاص خود مانند پیانو ، یخچال های ساید بای ساید. و اشیاء عتیقه و قیمتی خود که نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد از خدمات بسته بندی و جابجایی. و حتی چیدن وسایل به همراه تضمین و گارانتی اتوبار و باربری ونک استفاده نمایید و سرعت و کیفیت در باربری را تجربه نمایید.

باربری  اتوبار ونک تهران

 • باربری مالمون بار تهران با نمایندگی و شعباتی که در سراسر تهران بزرگ در هر محله از شهر نزدیکترین به شماست.
 • ارسال کارگر و کارتن و وسایل مخصوص جابجایی و حمل و نقل و اتوبار تهران در باربری ونک تهران.
 • بهره گیری از بهترین و مدرنترین وسایل نقلیه و حمل ونقل بروز و مدرن جهت اطمینان کار شما با بیمه کامل و رایگان.
 • موسسه باربری ونک تهرانه هر آنچه شایسته و لایق شما است را برای کار خود بکار می گیرد.
 • ارایه خدمات باربری و حمل و نقل شامل بسته بندی، بارگیر و بارچینی تخصصی لوازم لوکس حساس و سنگین.

خدمات باربری و اتوبار ونک

هزینهای که برای حمل و یا حمل و نقل کالا توسط هوا، زمین یا دریا پرداخت می شود. اصطلاح گفتگو برای بار حمل و نقل. کالاها ممکن است بر مبنای حمل کالا یا پیش پرداخت شده حمل و نقل شوند: (۱) اگر حمل و نقل توسط کامیون پرداخت می شود کالاها همچنان اموال کامیون خود را تا زمانی که تحویل آنها توسط رسیدگان پس از ورود آنها صورت می گیرد در مقصد و پرداخت صورتحساب فرستنده. (۲) اگر کالا توسط کامیون پرداخت می شود، کالاها وقتی که به حامل علیه یک لایحه تحویل داده می شود، اموال گیرنده می شود.
ممکن است براساس وزن یا حجم حمل و نقل (بسته به ماهیت یا تراکم آن) هزینه شود و همچنین با توجه به نوع حمل و نقل، مانند انبوه، انبساط، کانتینر، متفاوت است.

جدیدترین مطالب مالمون بار


[av_blog blog_type=’posts’ categories=’64,62′ link=’category’ date_filter=” date_filter_start=” date_filter_end=” date_filter_format=’yy/mm/dd’ blog_style=’blog-grid’ bloglist_width=” columns=’4′ contents=’title_read_more’ content_length=’content’ preview_mode=’auto’ image_size=’portfolio’ items=’4′ offset=’0′ paginate=’no’ conditional=” av_uid=’av-2qd9kw’ custom_class=”]

ادمین سایت

دیدگاه