باربری مرزداران
» باربری تهران » اتوبار و باربری اوین ، خدمات تضمینی باربری و بسته بندی بار

اتوبار و باربری اوین ، خدمات تضمینی باربری و بسته بندی بار

آیا با باربری اوین آشنا هستید؟ آیا در اتوبار اوین خدمات باربری ؛ انتقال صحیح بار ، بسته بندی دقیق منظم اثاثیه منزل و بارگیری و تخلیه آن به درستی انجام می شود؟

امروزه اسباب کشی نه تنها سخت نیست بلکه ،  لذت بخش و آسان است. اسباب کشی در محدوده باربری اوین  اگر و فقط اگر توسط عوامل این باربری و با استفاده از وسائط نقلیه و تجهیزات مکانیکی موجود در آن به انجام برسد ، آسان و دلپذیر خواهد بود. پرسنل مرکز حمل و نقل اثاثیه اوین دانش و تخصص حرفه خود را به خوبی آموخته و با مهارت تمام خدمات باربری را در تهران بزرگ ارائه می دهند. با ما همراه باشید و ویژگی های بارز شرکت اثاث کشی اوین را بیشتر بشناسید.

دامنه فعالیت های باربری اوین

باربری اوین در زمینه امور باربری فعالیت دارد و کالاهای بزرگ و کوچک منزل و اثاثیه شرکت های بزرگ تجاری و خدماتی و انواع مختلف کالاهای تجاری را منقل و جا به جا می کند. تهرانی های عزیز می تواند خدمات اسباب کشی در محدوده باربری اوین را به پرسنل خبره و ماهر این اتوبار بسپارند و از واگذاری کار خود به این عوامل خرسند و راضی باشند.

 پرسنل خبره اتوبار اوین دانش و تخصص حرفه خود را به خوبی آموخته اند و با اصول و قوانین صحیح باربری به خوبی آشنایی دارند. این افراد برای حمل بار در فرایند باربری از تکنیک و روش های آسان و تخصصی استفاده می کنند. استفاده از این تکنیک ها ، حمل و نقل اثاثیه منزل در زمان بارگیری کامیون و تخلیه آن را لذت بخش و آسان کرده است.

باربری اوین

ارائه خدمات بیمه ای در مرکز حمل و نقل اثاثیه اوین

کالای مشتری چه ؛ اثاث منزل و محل کار باشد یا کالای تجاری و بازرگانی قبل از انتقال در مرکز حمل و نقل اثاثیه اوین تحت پوشش و حمایت شرکت بیمه معتبر قرار می گیرد. ارائه خدمات بیمه ای بیش از هر عامل دیگری دلواپسی و نگرانی مشتری در رابطه با خسارت و زیان ناشی از حوادث احتمالی غیر مترقبه را از بین می برد ارائه خدمات بیمه ای سیاستی هدفمند و تاثیر گذار در تضمین امنیت بار و اثاثیه مشتری است.

کامیون و تجهیزات صنعتی مدرن اتوبار اوین

همه گونه کامیون بزرگ و کوچک ، مرفه و ساده ، مسقف و روباز ، تریلی و خاور ، ۶ جفت چرخ و ۱۰ جفت چرخ در اتوبار اوین تهیه و تدارک دیده شده است. کامیون های کوچک و کمتر بزرگ و مرفه برای انتقال کالای حساس ، سنگین ، شکستنی و گران بها در اندازه بزرگ و مسافت دور مناسب است. برخی کالاها هم چون اثاثیه منزل که تکی ( یخچال ، کمد ، گاوصندوق و غیره) هستند و مشتری قصد انتقال فقط یک یا چند وسیله را ، از وانت بار و نیسان و کامیون کوچک استفاده می شود.

 شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

خدمات اتوبار و باربری اوین

تمهیداتی برای ارائه خدمات با کیفیت تر در اتوبار اوین

تناسب بین کامیون حمل بار در پروسه انتقال ، حمل اثاثیه منزل در بارگیری و تخلیه بار به صورت صحیح و سالم و بسته بندی در منزل اثاثیه با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی و مدرن نمونه ای از تمهیداتی است که در باربری اوین برای انتقال صحیح اثاثیه و ارائه خدمات با کیفیت از آنها استفاده می شود.

تناسب کامیون با ویژگی های بار مشتری علاوه بر این که در انتقال صحیح و به موقع لوازم کمک می کند ، در قیمت باربری و هزینه های دریافتی نیز تاثیر مستقیم دارد. با انتخاب کامیون مناسب لازم نیست مشتری برای حمل ابر در اندازه کم و کوچک هزینه کامیون بزرگ و مجهز را پرداخت نماید.

بسته بندی در منزل اثاثیه در مرکز حمل و نقل اثاثیه اوین

کارگران خبره و آموزش دیده مرکز حمل و نقل اثاثیه اوین کار بسته بندی در منزل را با دقت و سرعت فراوان انجام می دهند. این پرسنل با استفاده از نایلون های نازک محکم و نایلکس های ضخیم و نازک روی همه اثاثیه منزل که بزرگ و جاگیر را  می پوشانند و با استفاده از چسب پهن نواری آن را باند پیچی می کنند. به گونه ای که در فرایند انتقال و جا به جایی به وسایل محبوب مشتری هیچ گونه آسیب ، خط و خراش و آلودگی وارد نیاید.

دقت در بسته بندی و ارائه خدمات با کیفیت در مرحله بسته بندی در منزل اثاثیه تا حدود زیادی امنیت بار را تامین و تضمین می کند. دقت و سرعت بسته بندی در منزل اثاثیه توسط عوامل این اتوبار زبان زد خاص و عام است. آنها دانش و اصول بسته بندی و تفکیک وسایل را بلدند و کار خود را به درستی انجام می دهند.

قیمت باربری و هزینه های دریافتی

قیمت باربری را اتحادیه باربری بر اساس ویژگی های جنس مشتری ، مسیر و مسافت انتقال ، زمان باربری و منطقه ای که اثاث کشی در آن صورت می گیرد ، تعین می کند. در موسسه اسباب کشی اوین به هیچ وجه هزینه اضافی از کسی دریافت نمی شود. چرا که در این باربری سیاست دریافت هزینه مناسب در برابر ارائه خدمت با کیفیت به کار می رود.

پرسنل اتوبار اوین

در اتوبار اوین پرسنل تلاش می کنند ، تا جایی که امکان دارد ، صحیح و سالم اثاثیه مشتری را در اسرع وقت منتقل نمایند. کسب رضایت مشتری بالاترین هدفی است که همه فعالیت های باربری اوین در راستای تحقق آن صورت می گیرد. پرسنل تلاش می کنند ، در همه زمینه ها از جمله بسته بندی اثاثیه در منزل ، حمل اثاثیه منزل در هنگام بارگیری و تخلیه کامیون و انتقال و استقرار لوازم در مقصد و منزل نو خدمات خود را با کیفیت عالی ارائه دهند و کار اسباب کشی در محدوده باربری را با کسب رضایت مندی مشتری به اتمام برسانند. 

تماس با باربری اوین

تهرانی های گرامی اگر نیاز به خدمات اسباب کشی در محدوده باربری اوین دارید ، برای اینکه بتوانید با عوامل این باربری در تماس باشید ، از طریق شماره های زیر اقدام نمایید. مشاوران خبره و کارشناس موسسه اسباب کشی اوین در تمامی ساعات شبانه روز در تمام طول هفته در باربری حضور دارند و نیازهای مشتری را پاسخ می دهند.

 

  1. ارایه خدمات حمل و نقل و جابجایی و باربری به تمام نقاط تهران.
  2. انجام اثاث کشی و اسباب کشی منزل و محل کار و ادارات خصوصی و دولتی (با کارگران حرفه ایی).
  3. ارائه خدمات به صورت هفت رو هفته و بیست و چهار ساعته.
  4. بیمه نمودن کالا و وسایل منزل شما(به صورت رایگان).

مالمون بار تهران

باربری و اتوبار مالمون بار تهران با بیش از ۵ سال سابقه کار مفید و درخشان در عرصه حمل و نقل درون شهری و برون شهری مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه اوین تهران است. باربری تهران مالمون بار توانسته با سالها تجربه کاری در زمینه حمل و نقل و کسب تجربه در زمینه شناسایی نیاز های مردم توانسته بهترین ها را به ارمغان بیاورد وبا ارائه بهترین سرویس های حمل و نقل و اتوبار تهران آسودگی را برای یک حمل ونقل بدون دغدغه تضمین نموده و خاطرات شیرینی را به یادگار بگذارد.

دیگر باربری های همکار باربری اوین:

اتوبار شهرک راه آهن و باربری شهرک راه آهن تهران

اتوبار آیت الله کاشانی و باربری آیت الله کاشانی

باربری شهرک گلستان و اتوبار شهرک گلستان

اتوبار جنت آباد تهران و باربری جنت آباد تهران

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد

اتوبار نیاوران و باربری نیاوران تهران

اتوبار پاسداران و باربری پاسداران

ادمین سایت

دیدگاه


  1. anar گفت:

    خواهش می کنم اقا حسن بزرگوار.

  2. حسن گفت:

    واقعا ممنونم از اقای رسولی و همکارهای گرامیشون بخاطر حمل اثاثیه های منزلمون.