اتوبار و باربری پونک
» باربری تهران » باربری پونک بهترین باربری در پونک تهران – ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

باربری پونک بهترین باربری در پونک تهران – ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

باربری پونک یکی از بهترین ها در زمینه باربری تهران می باشد که زیر نظر مجموعه مالمون بار در حال فعالیت است. مالمون بار تهران سال های زیادی است که در تهران مشغول به خدمتگزاری به همشهریان تهرانی می باشد. این مجموعه قادر به حمل انواع بارهای شما به تمامی نقاط تهران وحتی تمامی شهرستان ها است.

شماره تماس باربری پونک : ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

برای تماس با ما کافیست بر روی شماره تلفن کلیک کنید.

پونک کجاست؟

پونک یکی از منطقه های قدیمی تهران است که در گذشته جزو تهران نبوده ولی به مرور و با گذشت زمان و افزایش ساخت و ساز و توسعه پیدا کردن شهر امروز جزئی از مناطق تهران است. این منطقه به دلیل افزایش ساخت و ساز ساختمان های جدید و لوکس و دسترسی آسانش به مرکز شهر و سایر نقاط تهران طرفداران زیادی پیدا کرده و همین باعث افزایش جمعیت و رفت و آمد در این منطقه شده است.

مالمون بار باربری پونک را جهت افزایش سرعت خدمات رسانی در این منطقه قرار داده است.

شماره تماس مدیریت باربری : ۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

باربری پونک
باربری پونک

یافتن شرکت های باربری معتبر در تهران

امروزه با توجه به جمعیت زیاد کلان شهرها به خصوص تهران که پایتخت ایران نیز محسوب می شود طبعا شرکت های خدماتی هم افزایش پیدا کرده اند. اما متاسفانه تمامی شرکت های خدماتی معتبر نیستند و یا علم و تجربه کافی در حوزه کارشان ندارند. پس پیدا کردن یک شرکت خدماتی که هم معتبر باشد و هم تجربه و علم کافی در حوزه کارش داشته باشد کار نسبتا سختی است.

عدم داشتن علم و تجربه کافی در تمامی زمینه ها موجب به وجود آمدن هزینه های اضافی می شود.گاهی حتی خسارات جبران ناپذیری هم به ما وارد می کند. به خصوص عدم آگاهی در زمینه حمل بار که امروزه امری بسیار مهم است ممکن است گاها خسارات زیادی به ما وارد کند.

برای مثال کسانی که در امور حمل بار تجربه نداشته باشند ممکن است هم به وسایلی مانند یخچال ها و کمد ها و… آسیب برسانند هم به ساختمان ها مخصوصا امروزه که اکثرا آپارتمان هستند و همه ما ناچارا با راه پله های زیادی مواجه هستیم.

در ادامه خواهیم گفت که از کجا می توان یک شرکت باربری معتبر پیدا کرد و به آن اطمینان داشت؟ با ما همراه باشید.

چگونه از معتبر بودن شرکت باربری اطمینان حاصل کنیم؟

شما برای اینکه به معتبر بودن یک شرکت باربری پی ببرید نیاز به در نظر گرفتن چندین نکته که در ادامه ذکر می شود دارید. شرکت های باربری معتبر و مورد اطمینان باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • داشتن مجوز رسمی و معتبر از سازمان حمل و نقل
  • داشتن پرسنل کاربلد و آموزش دیده
  • بسته بندی تمامی وسایل قبل از هرگونه اقدام به جابجایی
  • داشتن انواع ماشین های حمل بار مخصوص با وزن و اندازه بار شما
  • ارائه بیمه نامه معتبر به مشتری

چرا باربری پونک؟

باربری پونک زیر نظر باربری و اتوبار غرب اداره می شود ضمن دارا بودن تمامی شرایط بالا دارای سابقه زیادی در حوزه حمل بار است. خوشبختانه باربری پونک در طول این سالها توانسته است رضایت مشتری های زیادی را جلب کند و به خوشنامی شناخته شود.

هر زمان که با ما تماس بگیرید ما آماده پاسخگویی به شما هستیم. شما می توانید قبل از اقدام به حمل بار و اسباب خود از ما راهنمایی و مشاوره رایگان بگیرید.

در صورت درخواست سرویس تیم ما سریعا در محل شما حاضر می شوند. بار های شما را با ابزار های مخصوص بسته بندی، بسته بندی می کنند. آن ها را داخل کارتن های مناسب قرار می دهند. سپس وسایل را داخل ماشین های مسقف قرار می دهند. در نهایت بار شما را با دقت کامل جابجا می کنند و در مقصد مورد نظر شما پیاده می کنند.

برای اینکه یک حمل و نقل آسانی را تجربه کنید و از نتیجه کار رضایت کامل داشته باشید کافیست با باربری پونک تماس بگیرید.

فواد مهری

دیدگاه