باربری ولیعصر
» اتوبار تهران » اتوبار و باربری ولیعصر ، قیمت باربری ولیعصر ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

اتوبار و باربری ولیعصر ، قیمت باربری ولیعصر ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

آیا با خدمات و چگونگی ارائه آن در باربری ولیعصر واقع در شهر تهران آشنا هستید؟  آیا اتوبار ولیعصر خدمات خود را آن گونه که باید مفید و موثر ارائه می دهد؟

برای آشنایی با باربری ولیعصر در شهر تهران و انواع خدمات ارائه شده در این باربری و چگونگی ارائه خدمات در آن با ما همراه باشید. در ادامه سیاست های کاربردی باربری ولیعصر ، خدمات گوناگون صورت گرفته در آن ، کیفیت خدمات و چگونگی تامین امنیت بار در این باربری را با موشکافی می کنیم.

سیاست های کاربردی باربری ولیعصر

هر سازمان ، بنگاه  یا شرکت تجاری و خدماتی برای دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود برنامه ریزی می کند. در برنامه خود به این هدف می پردازد که چگونه می تواند ، درآمد بنگاه و سود خالص خود را بالا ببرد. روش های کاربردی مفید و موثر فراوانی وجود دارد که هر بنگاه با توجه به موقعیت مکانی و سازمانی خود و با استفاده از میزان سرمایه مادی ، معنوی و نیروی انسانی خود از آنها برای دستیابی به اهداف خود سود می برد.

باربری ولیعصر از باربری های معتبر تهران است که برای دستیابی به درآمد بیشتر ، در تلاش است ؛ خدمات با کیفیت تر ارائه دهد و قیمت باربری را مناسب و به صرفه در نظر بگیرد تا افراد بیشتری بتوانند از خدمات ارزنده باربری بهره مند شوند. همچنین ایجاد و حفظ امنیت بار و تضمین آن از نکات ضروری است که در این باربری توجه مضاعف به آن می شود. در ادامه با موارد ذکر شده بیشتر آشنا می شوید.

باربری ولیعصر

چگونگی ارائه خدمات در باربری ولیعصر

برای ارائه خدمات با کیفیت تر مدیریت باربری ولیعصر تصمیم دارد از امکانات مادی و انسانی تا حد ممکن استفاده کند و در بهترین زمان ممکن با کیفیت عالی خدمات خود را ارائه دهد. در این باربری برای دستیابی به این اهداف نیروهای خبره و کارآزموده به خدمت گرفته شده و در رابطه با علم روز دوره های تخصصی ضمن خدمت برای آموزش بیشتر برای آنها برگزار می شود.

 از دیگر راهکارها موجود ، استفاده از ملزومات و تجهیزات مدرن و پیشرفته صنعتی است. راه کار بعدی استفاده از خدمات بیمه ای و تحت پوشش قرار دادن خسارت های احتمالی کالا و اثاثیه می باشد. مدیریت این باربری همچنین سیاست ارائه خدمات با کیفیت و دستمزد پایین و به صرفه را در دستور کار خود گنجانده است.

اسباب کشی در محدوده باربری اتوبار ولیعصر

پرسنل اتوبار ولیعصر کالا های گوناگون تجاری و اثاثیه منزل و شرکت ها را به نقاط مختلف کشور منتقل می کنند. بار مشتری شامل ؛ ملزومات و اثاثیه منزل ، وسایل کار کارگاهی ، لوازم و اثاثیه شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی توسط این عوامل متخصص این اتوبار به هر نقطه ای که مشتری مایل باشد ، انتقال می دهند.

مردم شریف تهران می توانند ، با دفتر اتوبار ولیعصر تماس بگیرند و برای حمل اثاثیه منزل در جاده های درون شهری و بین شهری سفارش دهند.

ارائه خدمات بیمه ای در اتوبار ولیعصر

در اتوبار ولیعصر برای حمایت از کالا و اثاثیه محبوب مشتری و جبران خسارت و زیان ناشی از حوادث احتمالی و ناگهانی ، همه پروژه های اسباب کشی در محدوده باربری تحت پوشش بیمه قرار می گیرد. مدیریت اتوبار بر این باور است که تامین امنیت بار از وظایف مهم اتوبار است. مدیریت اتوبار تامین و تضمین امنیت بار مشتری را وظیفه اصلی خود می داند و برای تحقق آن تلاش می کند.

نیروی انسانی خبره و کارآزموده در باربری ولیعصر

 علاوه بر بیمه کردن بار استفاده از کارگران و راننده های خبره برای حمل و انتقال بار از دیگر سیاست های حمایتی اتوبار ولیعصر برای تامین امنیت بار و تضمین سلامت آن است. برای حمل بار در فرایند انتقال آن ، فقط  و فقط زور بازو نیاز نیست. بلکه در کنار زور بازو و انرژی جسمی ، مهارت و تخصص حمل اثاثیه منزل در زمان بارگیری و تخلیه بار کامیون اهمیت دارد. وقتی با حمل بار در بارهای شکستنی و بزرگ روبرو باشید ، اهمیت مهارت و تخصص پرسنل بیشتر خودنمایی می کند.

در اتوبار ولیعصر تمام نیروهای انسانی موجود در زمینه حرفه خود متخصص و دانش مورد نیاز را دریافت کرده اند و آموزش و مهارت مورد نیاز را به بهترین وجه کسب نموده اند.

بسته بندی در منزل اثاثیه در باربری ولیعصر

برای اطمینان از امنیت و سلامت بار در باربری ولیعصر از مواد صنعتی و مدرن مانند ؛ نایلون سلفونی محکم و نازک ، نایلون حبابدار ، کارتون و جعبه های های محکم و بادوام برای بسته بندی اثاثیه ، چسب و … استفاده می کنند. تا همه لوازم مشتری با امنیت منتقل شود و در فرایند انتقال بسته ها باز نشود و اثاثیه آسیب نبیند. کارگران خبره این اتوبار به شیوه ای مرتب و منظم بارگیری و چیدمان اثاثیه در اتاق بار کامیون را انجام می دهند. چگونگی چیدمان منظم لوازم در زمان بارگیری کامیون به گونه ای است که بیشترین استفاده از فضای کامیون شود ، سیاست بعدی باربری ولیعصر برای حفظ امنیت لوازم است.

تجهیزات و ماشین آلات موجود در باربری ولیعصر

در باربری ولیعصر کامیون های متنوع مجهز با کیفیت عالی در مدل ها و نوع های مختلف مهیا شده است. مناسب با ویژگی های بار مشتری ، ماشین مناسب در این باربری فراوان موجود است. در این باربری هرگونه کالا را با کامیون مخصوص و مناسب منتقل می کنند. کامیون های کوچک مناسب انتقال بارهای کم و کوچک است و بارهای بزرگ تر و بیشتر را با کامیون های بزرگ تر انتقال می دهند. در این اتوبار اثاثیه منزل را با کامیون مسقف و موکت کاری شده جا به جا می کنند.

تماس با دفتر اتوبار ولیعصر

باربری ولیعصر یکی از باربری های غرب تهران می باشد. همشهریان تهرانی گرامی برای انتقال لوازم خود به  سراسر کشور در ۲۴ ساعت شبانه روز می توانند با دفتر باربری ولیعصر تماس برقرار کنند و درخواست خود را سفارش دهند. پس از برقراری تماس مشاوران خبره و کارشناس اتوبار به همه مشتریان گرامی مشاوره رایگان تخصصی ارائه می دهند و بهترین زمان زمان و بهترین مسیر انتقال را برای مشتری انتخاب می کنند.

 شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

باربری و اتوبار ولیعصر تهران

باربری خیابان ولیعصر، بلندترین خیابانِ مُشجر تهران و همچنین بلندترین خیابان خاورمیانه با درازای ۱۷٫۹ کیلومتر است که از میدان راه‌ آهن در میانه ی جنوبی باربری و اتوبار تهران آغاز شده و به میدان تجریش در منطقه ی شمیرانات در شمال تهران می‌رسد. این خیابان به دستور رضاشاه ساخته شد. نام اولیه آن «جاده مخصوص پهلوی» بود و تا پیش از انقلاب ۱۳۵۷، «خیابان پهلوی» نامیده می‌شد. پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، در آغاز و به مدت دو سال و نیم به نام «خیابان مصدق» نام‌گذاری شد و سپس به نام کنونی آن، اتوبار و باربری ولیعصر، تغییر نام یافت.

باربری ولیعصر، منظمترین باربری در تهران بزرگ

فروش و ارایه کلیه وسایل و لوازم مورد نیار جهت باربری ولیعصر و جابجایی وسایل و اثاثیه ی شما همشهریان گرامی. با قیمت و نرخ هایی طبق اعلام اتحادیه و دارای تخفیف جهت مناسبت های خاص که فقط توسط مالمون بار تهران در میان کل باربری های تهران ارایه میشود.

حمل و نقل و جابجایی آسان و بی دغدغه برای شما، مهمترین هدف و وظیفه ی اولیه ی باربری ولیعصر.

باربری ولیعصر
باربری ولیعصر

وسیله های روز باربری

دارای انواع و اقسام وسایل نقلیه مناسب و به روز مخصوص باربری و حمل و نقل، مجهز و سرویس شده جهت حمل و نقل درون و بیرون شهری از مقصد باربری ولیعصر می باشد.

شعبات باربری غرب تهران:

باربری مرزداران

باربری مجیدیه

باربری نیاوران

باربری هروی

باربری اوین

ادمین سایت

دیدگاه


 1. anar گفت:

  سلام اقای احمد بزرگوار ما فقط انجام وظیفه می کنیم.

 2. احمد گفت:

  سلام واقعا ازتون تشکر میکنم که اثاثیه ی منزل ما رو جابجا کردین و همه ی وسایل ما سالن به مقصد رسید.

 3. anar گفت:

  خواهش می کنم خانم الهه بزرگوار ما فقط انجام وظیفه کردیم.

 4. الهه گفت:

  ممنونم از باربری مالمون بار وکارگرهای محترم وزحمت کش شون که تمام وسیله های ما رو بابهترین نحوه ی بسته بندی جابجا کردن.