باربری ایت الله کاشانی

آیا با باربری آیت الله کاشانی و خدمات ارائه شده از طرف پرسنل آن آشنایی دارید؟ آیا عوامل اتوبار خدمات مختلف در فرایند جا به جایی کالا را به درستی ارائه می دهند؟

امروزه اسباب کشی در محدوده باربری تخصصی شده و عوامل متخصص و آموزش دیده باربری ، کار حمل و جا به جایی کالا و اثاثیه را به صورت تخصصی ارائه می دهند. باربری آیت الله کاشانی از معتبرترین باربری های تهران است که خدمات اسباب کشی در محدوده باربری را با مهارت و تخصص خاص با به کارگیری کامیون و تجهیزات مکانیکی مدرن حمل بار در تهران و حومه ارائه می دهد. برای آشنایی بیشتر با چگونگی ارائه خدمات در اتوبار آیت الله کاشانی با ما همراه باشید.

چگونگی ارائه خدمات در باربری آیت الله کاشانی

عوامل متخصص و آموزش دیده باربری آیت الله کاشانی در زمینه حرفه و کار خود آموزش های تخصصی دریافت کرده و با روش های صحیح حمل بار در زمان بارگیری و تخلیه بار کامیون آشنا هستند. این افراد با استفاده از مهارت خود تکنیک و روش هایی برای حمل و جا به جایی اثاثیه بزرگ و سنگین و لوازم حساس به کار می برند که نه تنها کار اسباب کشی در محدوده باربری را سهل و آسان است ، بلکه پروسه اسباب کشی را لذت بخش و فرح بخش نیز کرده است.

باربری آیت الله کاشانی

بسته بندی در منزل اثاثیه در مرکز حمل و نقل اثاثیه آیت الله کاشانی

اخیراً شاغل بودن زن و مرد خانواده ، پدیده کمبود وقت و زمان را ایجاد کرده است. برای جبران این مشکل در فرایند اسباب کشی ، پرسنل متخصص اتوبار روش های صحیح تفکیک و بسته بندی اثاثیه منزل را آموخته اند و یا سرعت فراوان و دقت زیاد خدمات بسته بندی در منزل اثاثیه را ارائه می دهند. این افراد با استفاده از مواد بسته بندی مدرن صنعتی همه لوازم سبک و سنگین را بسته بندی می کنند.

چگونگی بارگیری کامیون و تخلیه بار در اتوبار آیت الله کاشانی

بارگیری و تخلیه بار کامیون یکی از مراحل مهم و حساس فرایند اسباب کشی است. پرسنل خبره اتوبار آیت الله کاشانی با استفاده از دانش و تخصص خود کار حمل بار در فرایند باربری را با دقت تمام انجام می دهند. به گونه ای که در مسیر اسباب کشی لوازم و اسباب منزل صحیح و سالم انتقال می یابد و هیچ گونه ضربه و آسیب به لوازم محبوب مشتری وارد نمی شود.

 حمل بار از محل اصلی به داخل خودرو و چگونگی چیدمان آن در درون کامیون و تخلیه کامیون و انتقال لوازم به منزل نو (مقصد) از اصول و قوانین خاص پیرویی می کند. پرسنل اتوبار آیت الله کاشانی با روش های صحیح حمل بار در مراحل گوناگون آشنا هستند و با مهارت و تخصص فراوان کار جا به جایی اثاثیه را انجام می دهند.

کامیون حمل بار در مرکز حمل و نقل اثاثیه آیت الله کاشانی

در این اتوبار کامیون های بزرگ و کوچک در سایز و مدل های متنوع به خدمت گرفته شده تا کار جا به جایی کالا و اثاثیه مشتری با سرعت هرچه بیشتر انجام شود. کامیون های بزرگ مخصوص حمل بارهای بزرگ و سنگین است و کامیون های کوچک موجود در این باربری مناسب حمل و نقل کالاهای کم کوچک هستند.

 مناسب با بار مشتری کامیون های گوناگون مناسب در این باربری موجود است. راننده های اتوبار آیت الله کاشانی با تمام سوراخ سنبه و کوچه پس کوچه های تهران بزرگ آشنا هستند و کار حمل و نقل اثاثیه را صحیح و سالم از مسیرهای کم تردد ترکه ترافیک در آنها کم است ، انجام می دهند.

ارائه خدمات بیمه ای در اتوبار آیت الله کاشانی

برای این که پروسه اسباب کشی به درستی انجام شود و خسارت های ناشی از حوادث غیر مترقبه نیز جبران شود ، قبل از کار جا به جایی همه اثاثیه منزل و سایر کالاهای قابل انتقال تحت حمایت و پشتیبانی شرکت بیمه معتبر قرار می گیرد. ارائه خدمات بیمه ای آسودگی خیال مشتری را در بر دارد. با استفاده از خدمات بیمه ای مشتری دلشوره و نگرانی در رابطه با حوادث ناگهانی در پروسه انتقال ندارد و با خیال آسوده و فارغ از هر گونه نگرانی لوازم خود را به پرسنل اتوبار برای انتقال می سپارد.

قیمت باربری و هزینه ارائه خدمات در مرکز حمل و نقل اثاثیه آیت الله کاشانی

بحث هزینه و قیمت باربری یکی از موضوع های بسیار مهم است که بر اساس آن مشتری تصمیم می گیرد کار اسباب کشی خود را به عوامل کدام اتوبار بسپارد. در مرکز حمل و نقل اثاثیه آیت الله کاشانی برای این که تعداد بیشتری از مشتریان بتوانند از خدمات آنها استفاده کنند و تجربه اسباب کشی تخصصی را داشته باشند ، قیمت باربری منصفانه و به صرفه در نظر گرفته شده است.

در واقع قیمت باربری را اتحادیه باربری بر اساس یک سری اصول و عوامل تعین می کند. نوع ، اندازه ، وزن ، مقدار  ، فاصله جا به جایی ، نوع منطقه ای که باربری در آن صورت می گیرد ، تعداد دفعات بارگیری ، تعداد پرسنل مورد نیاز ، نوع و اندازه کامیون ، نوع و اندازه مواد بسته بندی مصرفی از جمله عواملی هستند که قیمت باربری بر اساس آن تعیین می شود.

در مرکز حمل و نقل اثاثیه آیت الله کاشانی هدف بر این است که قیمت باربری مناسب و خدمات ارائه شده با کیفیت باشد. انتقال صحیح لوازم و عدم آسیب دیدگی آن هزینه های دریافتی و خسارت ناشی از اسباب کشی توسط افراد غیر حرفه ای را جبران نموده و منصفانه بودن قیمت باربری را تایید می کند.

خدمات کاشانی بار قیمت خدمات مالمون بار در خیابان آیت الله کاشانی
بسته بندی اثاثیه منزل هزینه بسته بندی به ازای هر ساعت تایم کاری محاسبه می گردد. هر ۱ ساعت که کار بسته بندی انجام شود، مبلغ ۲۰ تا ۴۰ هزار تومن دریافت می گردد
کارگر مجرب مالمون بار به ازای هر کارگر مجرب خود جهت حمل و بسته بندی لواز ، هزینه ۴۵ تا۵۵ هزار تومان را دریافت می نماید. با توجه به تعداد طبقات هر ساختمان این هزینه تغییر خواهد کرد.
ارائه ماشین باربری (کامیون و وانت) ارائه هر کدام از ماشین های باربری برای منطقه فرمانیه از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.

اسباب کشی در محدوده باربری آیت الله کاشانی

عوامل خبره و متخصص این باربری کار حمل و جا به جایی هرگونه کالا و اثاثیه را در محدوده باربری انجام می دهند. انتقال کالا از همه مناطق بزرگ تهران به سایر نقاط کشور و برعکس آن را پرسنل اتوبار آیت الله کاشانی با دقت و سرعت فراوان انجام می دهند. همه تهرانی های گرامی می تواند ؛ پروسه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در تهران را به عوامل این باربری بسپارند و از انتخاب خود سود ببرند.

تماس با مرکز حمل و نقل اثاثیه آیت الله کاشانی

تهرانی های عزیز برای دریافت خدمات اسباب کشی در محدوده مرکز حمل و نقل اثاثیه آیت الله کاشانی می توانند با دفتر باربری تماس بگیرند و خدمات تخصصی و حرفه ای دریافت نمایند.

اتوبار آیت الله کاشانی، باربری آیت الله کاشانی

اتوبار و باربری آیت الله کاشانی (کاشانی بار) زیر مجموعه باربری تهران از باربری منطقه ۵ تهران افتخار حدمت رسانی صادقانه به همشهریان گرامی را دارد.

 

 غرب تهران

 

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

مناطق محله های تحت پوشش باربری آیت الله کاشانی

باربری بلوار ابوذر، اتوبار بلوار ابوذر، اتوباربلوار ابوذر

باربری اسکندر زاده، اتوباراسکندر زاده، اتوبار اسکندر زاده

باربری شاهد، اتوبار شاهد، اتوبارشاهد

باربری گلدشت، اتوبار گلدشت، اتوبارگلدشت

باربری فهیمی، اتوبار فهیمی، اتوبارفهیمی

باربری بهنام، اتوبار بهنام، اتوباربهنام

باربری وحیدی، اتوبار وحیدی، اتوباروحیدی

باربری مقداد، اتوبار مقداد، اتوبارمقداد

کاشانی بار باربری آیت الله کاشانی روی نقشه

باربری آیت الله کاشانی روی نقشه

خدمات باربری و اتوبار آیت الله کاشانی تهران

کاشانی بار ارایه دهنده خدمات حمل و نقل كالاي تهران شهرستان به مراكز دولتي و خصوصي.

حمل و نقل بار و ارائه خدمات با تريلي كفي، تريلي بغل دار، ترانزيت، كشنده، خاور مسقف، خاور روباز، تك چرخ، جفت(ده چرخ)، نيسان انجام ميپذيرد.

 • به صورت ۲۴ ساعته.
 • پکینگ به متدهای روز دنیا.
 •  تریلی، کامیون، وانت بار.

اتوبار و باربری مالمون تهران

باربری مالمون بار غرب با چندین سال سابقه درخشان در زمینه حمل وسایل و لوازم منزل، اداری و تجاری و جهزیته عروس فعالیت دارد. از جمله خدمات این باربری می توان به باربری بین شهری از تهران به سایر شهرستان ها و استان های ایران با بیمه نامه معتبر و راننده های مجرب و دارا بودن انواع خودروهای سبک و سنگین اشاره کرد. 

باربری اختاریه

دیگر شعبه های اتوبار و باربری مالمون بار تهران:

اتوبار شهرک راه آهن و باربری شهرک راه آهن تهران

اتوبار جنت آباد و باربری جنت آباد تهران

اتوبار و باربری و نیاوران تهران

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

اتوبار جردن و باربری جردن تهران

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد

اتوبار پاسداران و باربری پاسداران

نیسان بار تهران

وانت بار تهران

باربری پونک و اتوبار پونک

3 پاسخ
 1. علیرضا
  علیرضا گفته:

  من چند وقت پیش با استفاده از باربری مالمون بار خونه مون رو عوض کردیم و خیلی ازتون تشکر میکنم چون همه ی وسایل و اثاث ما سالم بودن و هیچ چیز صدمه ای ندید.

 2. سودابه
  سودابه گفته:

  واقعا ازتون ممنونم. تنها باربری هستین که بدون توجه به قیمت و منافع خودتون، خدماتتون رو ارائه میدین. من اگه تو اون فاصله زمانی نقل مکان نمی کردم واقعا مشکلات زیادی برام پیش می اومد. ممنونم از اینکه اینقد انسانید.مالمون بار واقعا به همه پیشنهاد میدم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *