باربری ساعی
» شعبه های باربری تهران » باربری ساعی بهترین باربری به همراه بسته بندی

باربری ساعی بهترین باربری به همراه بسته بندی

باربری ساعی یکی از شعب باربری مالمون بار است که خدمات باربری را در اطراف پارک ساعی ارائه می کنیم خدمات ما شامل باربری و بسته بندی ، چیدمان و مشاوره رایگان می باشد برای دریافت خدمات باربری کافیست با ما تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان در محل حاضر شویم .

شماره تماس باربری ساعی : ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

برای تماس با ما روی شماره کلیک کنید

خدمات ویژه باربری ساعی در محله ساعی تهران :

با توجه به اینکه ادارات خصوصی زیادی در منطقه ساعی تهران قرار دارد باربری ساعی علاوه بر خدمات حمل اثاثیه منزل ، خدمات ویژه ای را در این محله ارائه می کند که در ادامه به برخی از آنها اشاره ای خواهیم داشت :

 • لوازم نقلیه ی سبک برای جا به جایی های سریع و سبک
 • تخفیفات ویژه برای بسته بندی لوازم ادارات
 • حمل مبل و میز و صندلی ادارای به محله ساعی تهران له صورت تکی و تعداد بالا با به صرفه ترین روش و بهترین قیمت در تهران
 • دارای تیم کاری جوان و با مهارت های ویژه جهت بسته بندی و حمل لوازم حساس ادارای مانند : پرینتر ، کیس ، مانیتور ، اسکنر ، آبسرد کن ، پروژکتور
 • بیمه کردن لوازم ادارای به انتخاب شما
 • به عهده گیری کامل جا به جایی ادارات مختلف : بسته بندی اصولی لوازم برقی و کامپیوتری – حمل و بار چینی لوازم ادارای و توجه ویژه به بارهای حساس و شکستنی – حمل و باز کردت بسته بندی لوازم در مقصد باربری – چیدمان لوازم ادارای
باربری ساعی
باربری ساعی و حمل بار ساعی

آشنایی بیشتر با منطقه ساعی تهران

در سال ۱۳۳۰ به بعد، برخی از مردم تهران شروع به خرید و ساخت خانه هایی که غالبا دو طبقه بودند، کردند. اما تاریخچه نامگذاری آن برمیگردد به سال ۱۳۲۴؛ در این سال مهندس کریم ساعی با خرید زمینی به وسعت ۱۲ هکتار در این منطقه و درخت کاری آن پایه های ساخت پارک ساعی را بنا نهاد.

محله ساعی تهران در منطقه ۶ پایتخت قرار گرقته است که ادارات خصوصی زیادی در این محله قرار دارد . از جاهای مهم این محله می توان به پارک ساعی ، پارک سیاوش و هتل میامی و سیمرغ اشاره کرد . محله ساعی از شلوغ ترین و پر رفت و آمد ترین محله های تهران است که دلیل وجود ادارات و شرکت های خصوصی است.

از خیابان های مهم منتهی به محله ساعی، خیابان شهید بهشتی، خیابان ولیعصر و خیابان احمد قصیر میتوان اشاره کرد .

maxresdefault 1

خدمات عمومی اتوبار ساعی

در بالا به خدمات ویژه باربری ساعی به ادارات را ذکر کردیم اما این به معنی عدم ارائه خدمات حمل اثاثیه و اسباب کشی به منازل نیست و خدمات وبژه حمل اثاث مالمون بار برای خانه تان به شرح زیر است :

 • پاسخگویی ۲۴ ساعته و شبانه روزی بودن تعطیلی در طول هفته در محله ساعی
 •  تیم کاری مجرب و زبده در زمینه بسته بندی و حمل بار
 • باربری با ماشین های مسقف و موکت شده در اتوبار ساعی
 • ارائه قیمت های متناسب با میزان کار انجام شده
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 •  ارائه بیمه نامه و بیمه کردن لوازم منزل شما قبل از شروع کار جهت اعتماد و اطمینان شما مشتریان گرامی
 • حمل و نقل و بسته بندی اصولی و استاندارد

شما می توانید از اتوبار غرب دیدن کنید

مشاوره رایگان باربری ادارات در باربری ساعی

اگر فصد جا به جایی ادارات را دارید کافیست با مشاوران باربری ساعی تماس حاصل کنید چرا که مشاوران باربری ساعی بهترین مشاوره را در زمینه نحوه بسته بندی و حمل لوازم ادارای را به شما خواهند داد و شما را از هر نوع مشاوره ای در این زمینه بی نیاز خواهند کرد

ما مشاوره رایگان باربری و حمل بار را به پاس اعتماد شما مشتریان عزیز راه اندازی کرده ایم تا بتوانید با خیالی راحت و بدون پرداخت هزینه جا به جایی راحت و بدون درد سری داشته باشید . البته تماس با ما برای مشاوره رایگان به معنی درخواست خدمات باربری و بسته بندی نیست و شما می توانید فقط از مشاوران ما مشاوره رایگان دریافت کنید .

ادمین سایت

دیدگاه