باربری مولوی
» شعبه های باربری تهران » باربری مولوی بهترین باربری در تهران – شماره تماس : ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

باربری مولوی بهترین باربری در تهران – شماره تماس : ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

باربری مولوی یک مرکز تخصصی حمل بار در تهران می باشد که یکی از باربری مالمون بار تهران است. این مجموعه با پرسنل حرفه ای و کارآمد آماده خدمت به شما عزیزان نه تنها در تهران بلکه در تمام نقاط ایران می باشد. همچنین این مرکز آماده ارائه خدمت در زمینه حمل بار اثاثیه و انواع وسیله ها به خانه ها ، شرکت ها، رستوران ها و سایر سازمان ها می باشد. لازم به ذکر است که تمامی اثاثیه و وسیله های حساس شما عزیزان توسط پرسنل مجرب این مجموعه به طور کامل و اصولی بسته بندی می شود. در نتیجه جای هیچگونه نگرانی بابت آسیب دیدن وسایل شما وجود نخواهد داشت.

شماره تماس باربری مولوی : ۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

برای تماس با باربری مولوی شماره تماس را لمس کنید

مالمون بار تهران

مالمون بار تهران که دارای شعبه اتوبار غرب و دارای سابقه بلند مدت در زمینه حمل و نقل بار در تهران و سایر نقاط است. این مجموعه توانسته است خدمات زیادی در حمل و نقل کالا به مشتری های خود ارائه بدهد.

شما عزیران می توانید برای حمل و نقل کالای خود با ما تماس بگیرید تا کالای خود را در کوتاه ترین زمان و بهترین حالت به مقصد برسانید.

شماره تماس باربری مالمون بار
شماره تماس باربری مالمون بار

پرسنل مرکز حمل و نقل اتوبار مولوی

کارکنان این مجموعه، کارکنانی آموزش دیده و آشنا با انواع بسته بندی وسیله ها، حمل و نقل وسایل حتی وسایل بزرگ مانند یخچال های صنعتی و… به صورت حرفه ای هستند. پرسنل ما ابتدا تمامی کالای شما را با دقت و حوصله و با تجهیزات مناسب بسته بندی می کنند و سپس وسایل شما را با دقت بالا انتقال می دهند.

حتی شما می توانید اگر مشکلی در زمینه حمل و نقل وسایل خود دارید می توانید با کارکنان این مجموعه تماس بگیرید و با آن ها در میان بگذارید. پرسنل این مجموعه با نهایت ادب و احترام به شما مشاوره می دهند و شما را راهنمایی می کنند.

post image 3

وسیله های حمل بار در باربری مولوی

در اتوبار مولوی انواع کامیون ها و وانت ها که از استاندارد لازم برخوردار هستند برای حمل انواع بار موجود می باشند. همه وسیله های نقلیه ما، دارای طناب و پتو جهت محکم بستن و جلوگیری از آسیب دیدگی وسایل مشتری های گرامی هستند.

تمامی رانندگان دارای تجربه کافی در شناخت مسیر ها و حمل انواع بار به صورتی که کمترین آسیبی به وسیله ها وارد نشود، هستند.

حمل بار مولوی چه خدماتی ارائه می دهد؟

باربری مولوی همه روزه حتی در ایام تعطیل به صورت ۲۴ ساعته فعال و آماده به کار می باشد. اتوبار مولوی در زمینه های بسته بندی به صورت اصولی و حمل وسیله های بزگ مانند اسباب و اثاثیه منزل (یخچال ساید بای ساید، کابینت و …) با نازل ترین قیمت و در کمترین زمان در منطقه مولوی تهران آماده خدمت است.

ما می توانیم برای راحتی شما هموطن های عزیز نه تنها وسیله های بزرگ بلکه تمامی اسباب و اثاثیه شما را مانند ظرف های چینی و شکستنی را در همان محل بسته بندی کنیم. حتی در صورت درخواست مشتری می توانیم تا پایان کار چیدن وسیله ها با دقت بالا همراه با مشتری باشیم.

تمامی اسباب و اثاثیه شما در طول حمل و نقل تحت حمایت بیمه می باشد.

همه کالا ها و اسباب و اثاثیه مشتری ها قبل از انتقال تا اتمام کامل عملیات تخلیه و جابجایی بار تحت حمایت بیمه می باشد. درصورت هرگونه آسیب دیدگی وسایل حین عملیات حمل و نقل شرکت بیمه متعهد می شود که تمامی خسارات وارده را جبران نماید. این کار بدین جهت انجام شده است که مشتری ها با خیالی کاملا آسوده به شرکت ما اطمینان کنند و حمل و نقل کالای خود را به ما بسپارند.

ادمین سایت

دیدگاه