بسته بندی وسایل
» باربری تهران » بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی وسایل منزل

بسته بندی اثاثیه منزل ، دسته بندی لوازم منزل

با اصول و روش های صحیح بسته بندی اثاثیه منزل آشنا شوید و اثاث کشی تخصصی و حرفه ای را تجربه کنید و لذت اثاث کشی حرفه ای را به روح و جان خود هدیه دهید.

اثاث کشی تخصصی اصول و قواعد ویژه خود را دارد. هر کاری که از روی نظم و برنامه انجام شود ، فرجام نیک در پی خواهد داشت. برای این که کار اثاث کشی به درستی انجام شود باید همه مراحل آن اصولی و از روی قاعده و منطق انجام پذیرد. موثرترین مرحله در اثاث کشی حرفه ای رعایت اصول بسته بندی اثاثیه منزل است. با ما همراه باشید و از اصول بسته بندی اثاثیه منزل مطلع شوید.

بسته بندی اثاثیه منزل

در اسباب کشی مرحله بسته بندی از تاثیرگذارترین مراحل انجام کار است. هر چه بسته بندی لوازم منزل دقیق تر انجام شده باشد ، اثاث کشی با کیفیت تر انجام خواهد پذیرفت.  برعکس این قضیه نیز صادق است. پرسنل حرفه ای باربری برای این که کار اثاث کشی به صورت تخصصی انجام شود ، به روش علمی کار بسته بندی اثاثیه منزل را انجام می دهند.

دسته بندی لوازم منزل

برای این که جا به جایی کالا به درستی انجام شود ، پرسنل خبره اتوبار کالا و اثاث منزل را به سه گروه عمده تقسیم بندی می کنند.

۱-    دسته بندی لوازم منزل کالاهای بزرگ ، سنگین و جا گیر در یک گروه (مبلمان ، میز و صندلی ناهار خوری ،میز و صندلی کتابخانه ، کمد ، تخت و خواب و …) در گروه اول قرار می گیرد.

۲-    در دسته بندی لوازم منزل کالاهای نرم و منعطف همچون : وسایل خواب ( پتو ، بالش و لحاف ) ، پوشاک ، قالی و قالیچه و وسایل لوله ای شکل نرم  سنگین و سبک در گروه دوم جا داده می شود.

۳-      در دسته بندی لوازم منزل ، لوازم حساس و کالای شکستنی مانند: ظروف آشپزخانه ، بوفه و لوازم تزیینی ، عتیقه جات و اشیای قیمتی و حساس و …در گروه سوم قرار می گیرد.

بسته بندی اصولی اثاث منزل

کالای هر گروه روش بسته بندی و مواد بسته بندی مخصوص به خود را دارد. کالای گروه اول با فوم و نایلون حبابدار و سایر ضربه گیرهای صنعتی و گاه با پارچه و پتو بسته بندی می شود. پوشاک و وسایل خواب را در داخل ساک و کیف های زیپ دار و قالی و موکت را با نایلون بسته بندی می کنند. کالای گروه سوم بیشترین زمان را در بسته بندی به خود اختصاص می دهد. بسته بندی کالاهای حساس و شکستنی هم زمان بر است و به دقت و تمرکز خاص نیاز دارد. از جعبه و بسته های محکم و با دوام در اندازه های مناسب برای بسته بندی لوازم حساس استفاده می شود.

اصول صحیح بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اصول و قواعد خاص خود را دارد. پرسنل متخصص اتوبار با اصول صحیح بسته بندی آشنا هستند و هر وسیله ای را با رعایت نکات ایمنی و اصول ویژه بسته بندی می کنند. حفظ تعادل وزن وسایل درون بسته ها و تناسب وزن و جنس بسته و جعبه مورد نظر با اندازه و وزن شیء که قرار است بسته بندی شود ، از مهمترین اصول بسته بندی صحیح کالا و اثاثیه است که پرسنل خبره باربری ان را رعایت می کنند.

بسته بندی وسایل منزل، باربری مالمون تهران

بسته بندی وسایل
بسته بندی وسایل

همانطور که خود شما مطلع هستید امر جابجایی و بسته بندی وسایل امری بسیار حساس می باشد.

که باید با حساسیت و با آرامش کامل انجام گیرد تا ضرر و زیانی متوجه اسباب و اثاثیه نباشد.

اما آنچه در این پروسه مهمتر از همه به نظر می رسد، امر بسته بندی وسایل و پکینگ آنها میباشد.

اینکه چگونه وسایل و اسباب بسته بندی شوند که با حداقل آسیب دیدگی و شکستگی جابجا شوند.

و اینکه چه وسایلی را باید با هم بسته بندی کرد یا چگونه آنها راچید تااز آسیب های احتمالی دورباشند.

ما در باربری مالمون تهران به عنوان مجری و مشاور معتمد شما در کنار شما هستیم.

به شما کمک می کنیم که از صفر تا صد اسباب کشی و وسایل خود را بدون استرس انجام دهید.

نیروهای ماهر ما در امر بسته بندی وسایل، هرگونه وسایل شما را با نظم و نهایت دقت انجام خواهند داد.

بسته بندی وسایل
بسته بندی وسایل

تجربه ما در موسسه حمل ونقل و باربری مالمون تهران قطعا به شما در حمل ونقلی آسان کمک خواهد نمود.

روش های که ما برای بسته بندی وسایل بکار می گیریم حاصل سالها تجربه ی خدمت به مشتریان گرامی است.

ما کار خود را بلدیم و به خود می بالیم که در طی سالیان متمادی، تمام وظیفه ی خود را با نهایت کمال و دقت و نظم انجام داده و تحویل مشتریان عزیزمان داده ایم و توانسته ایم رضایت حداکثری شما مشتریان گرامی را به خود جلب کنیم.

ما با ابزار و سایل کامل مخصوص جابجایی اثاثیه منزل و اداری و تجاری در خدمت شما هستیم.

کارتن مخصوص برای اسباب کشی، چسب، سلفون ونایلون های و… به صورت جداگانه نیز عرضه می گردد.

خدماتی صادقانه و در خور شآن خود را در باربری تهران مالمون تهران با کادری زبده و با اخلاق.

 

ادمین سایت

دیدگاه