باربری سنایی
» باربری تهران » قیمت باربری اثاث منزل تهران

قیمت باربری اثاث منزل تهران

قیمت باربری تهران ، نرخ باربری تهران

آیا با قیمت باربری تهران آشنا هستید؟ آیا می دانید هزینه حمل و نقل اثاثیه منزل در باربری تهران نسبت به کیفیت خدمات ارائه شده بسیار به صرفه و مناسب است؟

در گذشته که مردم با باربری تخصصی آشنایی کمتری داشتند ، هزینه باربری تهران و نرخ باربری تهران چون غولی بی شاخ و دم در ذهن آنها تداعی می شد. افراد گمان می کردند که خودشان از پس انتقال اثاث منزل بر می آیند و نیاز نیست پول بی زبان را هزینه باربری اسباب کشی کنند. ریشه این تفکر به عدم آگاهی آنها از کیفیت خدمات ارائه شده از طرف پرسنل خبره و نبودن امکانات و تجهیزات تخصصی در باربری  بر می گردد. اما امروزه اثاث کشی تخصصی شده و به صروت کاملاً تخصصی در زمانی اندک با کیفیت عالی اثاث منزل در انتقال به صورت درون شهری و بین شهری توسط عوامل باربری تهران انجام می شود. با ما همراه باشید و از قیمت باربری تهران و نرخ و تعرفه باربری تهران و تعرفه باربری بین شهری مطلع شوید.

اسباب کشی تخصصی اثاث منزل

در گذشته خانم ها همچون امروزه بیرون از منزل کار نمی کردند و اثاث منزل هم کم بود. کسی هم با تخصص اثاث کسی آشنایی چندانی نداشت. پس طبیعی بود که افراد ، از عهده اثاث کشی بر آیند. اما امروزه تخصصی شدن کارها و پرداختن زن و مرد خانواده به کار بیرون از خانه مجال کافی برای افراد باقی نگذاشته و کمبود وقت موضوعی است که به صورت معضل و مشکل بزرگی در زندگی اجتماعی رونمایی کرده است.

قیمت باربری تهران

قیمت باربری تهران

امروزه مردم با کمبود وقت و زمان مواجه هستند. از طرفی انجام کار بیرون از خانه توان و انرژی افراد را به طور کلی از آنها می گیرد. در زمان بازگشت از سر کار به منزل رمقی برای پرداختن به امور خانه ندارند. این افراد اگر بخواهند خودشان کار اسباب کشی را انجام دهند به علت خستگی و عدم تمرکز به خوبی از عهده آن بر نیامده و خسارت جبران ناپذیری به اثاث محبوب خود و همچنین به سلامتی خود وارد خواهند کرد. برای همین است که گفته می شود ، قیمت باربری تهران بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

تعرفه باربری در تهران

تعین تعرفه باربری در تهران موضوعی نیست که هر کس دل بخواهی آن را تعین کند و نظارتی بر روی آن نباشد. تعرفه باربری در تهران را اتحادیه باربری تعین می کند. اتحادیه باربری صنفی کاری است که همه باربری های تهران زیر نظر آنها کار می کنند. اتحادیه باربری نظارت کامل بر فعالیت ها و امکانات و کمبودهای باربری ها دارد. اتحادیه باربری بر اساس حجم ، وزن ، اندازه ، نوع ، طول مسافتی که باید پیموده شود ، نوع مسیر ، منطقه اثاث کشی ، نوع وسیله نقلیه ، مقدار مواد مصرفی بسته بندی ، انواع خدمات ارائه شده و همچنین نرخ تورم تعرفه باربری در تهران را تعین می کند.

نرخ اتوبار تهران

نرخ به جریان شباهت دارد. آنگاه که واژه نرخ به ذهن متبادر می شود ، چنین استنباط می شود که فرضاّ لوله آبی وجود دارد و آب در داخل لوله در جریان است. نرخ نیز در معاملات جریانی است که از لوله اقتصاد یا فعالیت ها می گذرد. نرخ بهره ، تورم و رویدادهای اقتصادی در تعین نرخ دخالت دارند. نرخ باربری تهران بر اساس عوامل موثر در شدت و بزرگی و کیفیت خدمات ارائه شده تعین می شود.

به زبانی ساده تر ، نرخ باربری تهران براساس کیفیت خدمات ارائه شده از طرف باربری تعین می شود. کار با کیفیت تر نرخ بالاتری دارد و در صورتی که مشتری به خدمات کمتر نیاز داشته باشد نرخباربری تهران پایین می آید. برای همین نرخ باربری در تهران بر اساس کیفیت خدمات ارائه شده بسیار مناسب و ایده آل است.

نرخ اتحادیه باربری

 نرخ اتحادیه باربری نیز همچون نرخ باربری تعین می شود. منتهی نرخ اتحادیه باربری ، نرخی است که برای هزینه های اتحادیه در نظر گرفته می شود. اتحادیه باربری امکانات و شرایطی را برای باربری های تحت پوشش فراهم می آورد بر اساس آن نرخ اتحادیه باربری تعین می شود.

هزینه باربری تهران

تعرفه باربری در تهران را بر اساس هزینه باربری تهران مشخص می کنند. هزینه باربری تهران شامل هزینه ای است که باربری در یک اثاث کشی متقبل می شود. برای مثال تهیه مواد بسته بندی صنعتی ، تهیه انبار برای ذخیره مواد بسته بندی و تجهیزات مکانیکی ، تهیه گاراژ وسائط نقلیه ، دستمزد پرسنل استخدام شده ، دفتر و مکانی که مرکز نیروها است ، دستمزد مشاوران و حسابدار باربری و موارد بسیار دیگر از جمله هزینه باربری تهران هستند و باربری برای تهیه آن هزینه کرده است.

هزینه خدمات ارائه شده از طرف باربری تهران با توجه به هزینه ای که باربری برای انتقال بار متحمل می شود و عوامل موثر در تعرفه بار تعین می شود.

هزینه باربری از تهران به شهرستان

همان طور که گفتیم باربری هزینه هایی دارد ، برای جبران آن در قبال خدماتی که به هم وطن نان ارائه می دهد ، هزینه دریافت می کند. هزینه دریافتی را عوامل ذکر شده در بخش تعرفه باربری تهران مشخص می کند. حال اگر اتوبار تهران اثاث منزل را از تهران به شهرستان و بر عکس جا به جا کند ، مسافت افزایش یافته و به اندازه مسافت افزوده شده بر  هزینه باربری افزوده می شود و به این شیوه هزینه باربری از تهران به شهرستان تعین می شود. البته نوع مسیر و زمان انتقال و تعداد نیروهایی که برای جا به جایی کالا نیاز است نیز در هزینه باربری از تهران به شهرستان و برعکس دخالت دارد.

تعرفه باربری بین شهری

عواملی که در تعین تعرفه باربری تهران دخالت داشت در تعرفه باربری بین شهری نیز دخیل است. با این تفاوت که در تعین تعرفه باربری تهران ، منطقه ای که اثاث کشی در آن انجام میشود موثر بود اما در تعرفه باربری بین شهری طول مسافت ، ترافیک و تردد ، نوع جاده کوهستانی بودن و صعب العبور بودن ، همراه با سایر عوامل (حجم ، جنس ، نوع ماشین و …) دخالت دارد. به عبارتی هزینه باربری بین شهری میزان تعرفه باربری بین شهری را تعین می کند.

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل در اتوبار تهران

نرخ حمل بار در شرکت اسباب کشی تهران بر اساس عوامل موثر بر تعرفه حمل بار تعیین می شود. هر چه خدمات ارائه شده بیشتر و با کیفیت تر باشد ، نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل در اتوبار تهران افزایش خواهد یافت و بر عکس این موضوع نیز صادق است. اثاث منزل و محل کار را اتوبار تهران با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن توسط افراد خبره انتقال می دهند. قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری نسبت به کیفیت خدمات ارائه شده بسیار مقرون به صرفه است.

هزینه باربری اسباب کشی

کرایه باربری و هزینه باربری اسباب کشی ، اثاث منزل و محل کار در اتوبار تهران از این جهت مناسب و به صرفه است که اگر مشتری خود اقدام با اسباب کشی کند ، لطمات زیادی به اثاث منزل و به سلامتی خود وارد می کند ، برای همین در برابر آن صدمات احتمالی که ممکن است مشتری به اثاث منزل وارد کند ، هزینه باربری اسباب کشی بسیار کم و مقرون به صرفه است. از نظر زمان نیز هزینه بابری اسباب کشی مقرون به صرفه است. نیروهای باربری تهران در کمترین زمان ممکن به بهترین شیوه کار اسباب کشی را انجام می دهند.

قیمت باربری اثاث منزل، هزینه اسباب کشی تهران

وسیله نقلیه بازه زمانی هزینه (قیمت) نرخ کار بابت هر ساعت کار بیشتر
وانت و نیسان بار زیر دو ۲ ساعت ۴۰,۰۰۰ تا ۷۰,۰۰۰ تومان ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان
کامیون، خاور ۶۰۸ و خاور ۸۰۸ زیر سه ۳ ساعت ۷۰,۰۰۰ تا ۹۰,۰۰۰ تومان یک سوم قیمت
اجرت کارگر زیر سه ۳ ساعت ۲۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ تومان یک سوم نرخ اعلام شده


 * کامیون سبک مثل خاور ۶۰۸، خاور ۸۰۸ و ایسوزو (مسقف و بدون سقف) می باشد.

 ** هزینه ساعت اضافی جهت کامیون از ساعت سوم و برای وانت و نیسان بار از ساعت دوم به بعد محاسبه می گردد.
 *** ظرفیت بار وانت زیر یک تن و برای نیسان بار زیر دو تن و نیم می باشد.
 **** حق الزحمه و اجرت کارگران به ازای هر سرویس از ۲۰,۰۰۰ تا ۳۰,۰۰۰ تومان متغیر است.
 ***** اگر راننده در حمل و جابجایی و چیدن اثاث و وسایل دخیل باشد و به کارگران کمک کند، به عنوان کارگر در نظر گرفته می شود.

ادمین سایت

دیدگاه