باربری جماران

آیا با باربری ساعی و خدمات ارائه شده در آن  آشنا هستید؟ آیا می دانید این باربری معتبر خدمات خود را با چه کیفیتی به مشتری دور و نزدیک ارائه می دهد؟

باربری ساعی یکی از معروف ترین باربری های تهران است که چند دهه سابقه تلاش مستمر و دائمی در زمینه اسباب کشی در محدوده باربری دارد. برای این که در این باربری حمل اثاثیه منزل در فرایند انتقال به درستی انجام شود ، کامیون های متنوع مجهز به خدمت گرفته شده و پرسنل در کلاس های آموزشی ضمن خدمت دانش و تخصص روز حرفه خویش را دریافت می کنند. با ما همراه باشید و در رابطه با کیفیت خدمات اتوبار ساعی اطلاع حاصل نمایید.

 

 

قیمت باربری در اتوبار ساعی

هر بنگاه تجاری و خدماتی کار می کند ، محصول تولید می کند و یا خدمت ارائه می دهد تا از طریق آن کسب درآمد نماید. باربری های معتبر نیز خدمات با کیفیت ارائه می دهند تا درآمد خود و خانواده پرسنل را تامین نمایند. قیمت باربری در امر اسباب کشی اهمیت فوق العاده دارد. اگر قیمت باربری بالا باشد ف تعداد زیادی از مشتریان از عهده پرداخت آن بر نخواهند آمد. اگر قیمت باربری بسیار کم باشد ، برای باربری و پرسنل مقرون به صرفه نخواهد بود و انگیزه پرسنل برای ارائه خدمت با کیفیت پایین خواهد آمد. در باربری ساعی قیمت باربری در ازای کیفیت بالای خدمات ارائه شده مناسب است و دو طرف سود می برند.

خدمات اتوبار مالمون بار قیمت خدمات مالمون بار در ساعی
بسته بندی اثاثیه منزل هزینه بسته بندی به ازای هر ساعت تایم کاری محاسبه می گردد. هر ۱ ساعت که کار بسته بندی انجام شود، مبلغ ۲۰ تا ۴۰ هزار تومن دریافت می گردد
کارگر مجرب مالمون بار به ازای هر کارگر مجرب خود جهت حمل و بسته بندی لواز ، هزینه ۴۵ تا۵۵ هزار تومان را دریافت می نماید. با توجه به تعداد طبقات هر ساختمان این هزینه تغییر خواهد کرد.
ارائه ماشین باربری (کامیون و وانت)

ارائه هر کدام از ماشین های باربری برای منطقه فرمانیه از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.

اسباب کشی در محدوده باربری ساعی

حمل بار در تهران و اسباب کشی در محدوده باربری ساعی را پرسنل خبره این اتوبار با بهترین کیفیت و به بهترین روش در بهترین زمان ممکن انجام می دهند. اگر حمل بار در محدوده باربری ساعی داشتید ، می توانید با نزدیک ترین باربری (ساعی) تماس بگیرید و برای انجام کار خود از پرسنل خبره این اتوبار کمک بگیرید.

اتوبار ساعی

حمل اثاثیه منزل در اتوبار ساعی

اگر چه حمل بار در اتوبار ساعی حمول و نقل کالاهای گوناگون را شامل می شود. اما تخصص و فعالیت اختصاصی اتوبار ساعی حمل اثاثیه منزل در محدوده باربری است. حمل اثاثیه منزل در فرایند انتقال هم زمان بر است و هم به دقت و مهارت نیاز دارد. بنابراین پرسنل موجود با صبر و متانت و با مهارت تمام کار حمل اثاثیه منزل در مسیرهای درون شهری وبرون شهری را به انجام میرساند.

باربری ساعی تهران

بسته بندی در منزل توسط پرسنل اتوبار ساعی

پرسنل خبره اتوبار ساعی کار بسته بندی وسایل در منزل را با تبحر و تخصص تمام و با استفاده از مواد بسته بندی صنعتی به انجام میرساند. برای این که مرحله بسته بندی در منزل به درستی انجام شود ، از قبل پرسنل را با روش های صحیح بسته بندی در منزل آشنا کرده اند.

کامیون حمل بار در اتوبار ساعی

برای این که کار اسباب کشی در محدوده اتوبار ساعی به درستی انجام شود ، کامیون های حمل بار در این مرکز حمل بار به خدمت گرفته شده است که متنوع و در اندازه های گوناگون هستند. در این باربری هر کامیون مناسب نوعی حمل بار در فرایند انتقال کالا و اثاثیه است.

تماس با مرکز حمل و نقل اثاثیه اتوبار ساعی

برای تماس با مرکز حمل و نق اثاثیه باربری ساعی می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید:

غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

مالمون بار تهران

یکی از باربری های معتبر تهران مالمون بار تهران است. پرسنل خبره مالمون بار تهران خدمات اسباب کشی و حمل و نقل کالا را در تهران و حومه انجام می دهند. اگر در تهران هستید و نیاز به خدمات تخصصی در زمینه اسباب کشی دارید ، از مالمون بار تهران کمک بگیرید.

باربری ساعی

دیگر شعبه های اتوبار و باربری مالمون غرب تهران:

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد

اتوبار پاسداران و باربری پاسداران

نیسان بار تهران

وانت بار تهران

باربری پونک و اتوبار پونک

2 پاسخ
  1. ارین
    ارین گفته:

    ببخشید یه سوال داشتم اکثر وسایل واثاثیه ما شکستنی هست چطوری بسته بندیش کنیم که آسیب نبینند؟؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *