باربری صدرا

با باربری صداقت و خدمات صورت گرفته در آن آشنا شوید و حمل بار در محدوده باربری صدرا را به پرسنل خبره و کاردان این اتوبار معتبر و معروف تهران بزرگ بسپارید.

امروزه اسباب کشی تخصصی شده و پرسنل خبره اتوبار کار بسته بندی در منزل ، حمل اثاثیه منزل در هنگام بارگیری و تخلیه کامیون و چیدمان لوازم و آرایش دکوراسیون وسایل منزل را با تخصص و دانش تمام به صورت کارشناسانه انجام می دهند. اتوبار صدرا از معتبرترین باربری های تهران است که با صداقت و تلاش مستمر کار اسباب کشی در محدوده باربری را در تهران ارائه می دهد.

اسباب کشی در محدوده باربری صدرا

تهرانی های عزیز می توانید کار اسباب کشی در محدوده باربری صدرا را به پرسنل این باربری بسپارند و اسباب کشی تخصصی و آسان را تجربه نمایند. عوامل اتوبار در اسرع وقت با دقت و توجه فراوان بسته بندی در منزل اثاثیه و حمل اثاثیه منزل در فرایند انتقال را انجام می دهند و کار اسباب کشی را به صورت تخصصی به پایان می رسانند.

 

 

بسته بندی در منزل اثاثیه

پرسنل اتوبار صدرا کار بسته بندی وسایل در منزل را با دقت و سرعت زیاد انجام می دهند. بسته بندی صحیح کالاهای مختلف با هم فرق دارد و هر وسیله ای به روشی و با استفاده از نوعی مواد بسته بندی می شود. پرسنل خبره با مهارت زیاد کار بسته بندی در منزل را با روش های ویژه و مواد بسته بندی موجود در اتوبار انجام می دهند و تا حدود زیادی کار اسباب کشی را سرعت می بخشند.

کامیون حمل بار در اتوبار صدرا

در اتوبار صدرا کامیون های گوناگون در مدل های متنوع و اندازه های مختلف موجود است. مناسب با نیاز مشتری کامیون حمل بار در بهترین زمان به محل بار مشتری اعزام می شود. کامیون های این باربری برخی مسقف و برخی نیز روباز است. برخی کامیون ها موکت کاری شده و برای حمل اثاثیه منزل در زمان باربری مناسب اند و برخی نیز برای کالاهای دیگر به درد می خورند.  

حمل اثاثیه منزل در اتوبار صدرا

حمل اثاثیه منزل در اتوبار صدرا در هنگام بارگیری کامیون و تخلیه بار و انتقال آن به محل اصلی انجام می شود. پرسنل باربری با فنون و تکنیک های صحیح حمل بار در هنگام اثاث کشی اشنا هستند و بدون صدمه زدن به خود و لوازم ا سهولت کار حمل اثاثیه منزل در زمان اندک را انجام می دهند.

قیمت باربری در اتوبار صدرا

اگر کار اسباب کشی در محدوده باربری صدرا داشتید ، به هیچ وجه نگران قیمت باربری و هزینه حمل بار در زمان اسباب کشی نباشید. مدیریت این اوبار برنامه های باربری را به گونه ای تدوین کرده است که تا جایی که ممکن است کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرسنل را بالا ببرد و به نسبت آن قیمت باربری را پایین در نظر بگیرد تا عده بیشتری از همشهریان تهرانی بتوانند از خدمات اسباب کشی در محدوده باربری بهره مند شوند.  

راهبرد کیفیت بالای خدمات و قیمت باربری پایین بیش از هر راه کار دیگر به اعتبار بالای باربری و افزایش مشتری منجر می شود.

خدمات اتوبار مالمون بار قیمت خدمات مالمون بار در صدرا
بسته بندی اثاثیه منزل هزینه بسته بندی به ازای هر ساعت تایم کاری محاسبه می گردد. هر ۱ ساعت که کار بسته بندی انجام شود، مبلغ ۲۰ تا ۴۰ هزار تومن دریافت می گردد
کارگر مجرب مالمون بار به ازای هر کارگر مجرب خود جهت حمل و بسته بندی لواز ، هزینه ۴۵ تا۵۵ هزار تومان را دریافت می نماید. با توجه به تعداد طبقات هر ساختمان این هزینه تغییر خواهد کرد.
ارائه ماشین باربری (کامیون و وانت)

ارائه هر کدام از ماشین های باربری برای منطقه فرمانیه از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.

باربری و اتوبار صدرا

اتوبار و باربری صدرا شعبه فعال باربری مالمون غرب می باشد. برای تماس و ارتباط با این باربری با یکی از شماره های زیر تماس حاصل کنید.

غرب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۸

مرکز تهران

۰۲۱۸۸۶۶۰۷۸۰

شمال تهران

۰۲۱۲۲۳۸۵۴۷۶

جنوب تهران

۰۲۱۴۴۷۴۸۳۹۱

مدیریت و تلگرام

۰۹۱۲۰۹۲۵۵۹۸

مالمون بار تهران

اگر در محدوده مالمون بار تهران هستید ، کار اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه خود را به کارگران زبده و متبحر مالمون بار تهران بسپارید. پرسنل مالمون بار تهران در کمترین زمان رد محل بار شما حاضر شده و خدمات با کیفیت در زمینه بسته بندی ف حمل و نقل و جا به حایی اثاثیه ارائه خواهند داد.

باربری صدرا

دیگر شعبه های همکار با اتوبار و باربری صدرا:

اتوبار شهرک راه آهن و باربری شهرک راه آهن تهران

اتوبار جنت آباد و باربری جنت آباد تهران

اتوبار و باربری و نیاوران تهران

باربری فرمانیه و اتوبار فرمانیه

اتوبار سعادت آباد و باربری سعادت آباد

2 پاسخ
  1. امیر
    امیر گفته:

    ببخشید ما میخوایم وسایل و اثاثیه منزلمون رو به خارج از تهران منتقل کنیم آیا میتونید این کار رو برامون انجام بدید؟؟

  2. malmon bar
    malmon bar گفته:

    سلام دوست بزرگوار بله خدمات اسباب کشی به خارج تهران هم انجام می شود. لطفا از طریق شماره های تماس مالمون بار، با مشاورین ما تماس حاصل کنید تا شما رو راهنمایی کنند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *